QS اینسپایریشن ؛ مدل آوانگارد و اسپرت اینفینیتی

۲۰۱۹ Infiniti Qs Inspiration Concept - اینفینیتی QS اینسپایریشن
ب

اینفینیتی درست یک هفته قبل از نمایشگاه خودرویی شانگ‌های مدل مفهومی “Qs اینسپایریشن” خود را در عکس‌های مختلف به نمایش گذاشت.

به گزارش کارتور، به لطف نمایشگاه خودرویی چین، اینک تصاویر کاملی از Qs پر زرق و برق اینفینیتی داریم. این خودرو زبان طراحی خودروهای متوسط و آینده ایفینیتی محسوب می‌شود.

۲۰۱۹ Infiniti Qs Inspiration Concept - اینفینیتی QS اینسپایریشن

آوانگارد و اسپرت

شباهت و اشتراک این خودرو به مدل مفهومی “QX اینسپایریشن” که به عنوان یک کراس‌اوور الکتریکی در نمایشگاه خودرویی دیترویت گذشته به نمایش درآمد، چندان تصادفی نیست. هر دوی این خودروها در نمای روبه‌رو و طراحی ستون مشترک هستند.

با این وجود چراغ‌های QX کمی از چراغ‌های مدل QS کوچکتر هستند. شکل کلی چراغ‌های خودرو در رقابت با چراغ‌های چکشی شکل محصولات ولوو ساخته شده است. طراحان خودرو برای کاهش سرسختی ظاهری بر عناصر ظریف و زیبایی بیشتر آن افزوده‌اند.

ستون A در این خودرو با شیب سقفی ترکیب شده و به “QS ایسپایریشن” ظاهری پویا می‌بخشد.

در داخل خودرو نیز شاهد موج فناوری و داشبوردی آینده‌نگرانه هستیم که پیشتر  شبیه آن در QX دیده شده است. با این وجود فضای درونی QS اسپورت‌تر بوده و فرمان کوچکتری دارد. در این مدل مفهومی، فضای بهتری برای راننده تعبیه شده و سنت در آن کمتر دیده می‌شود. در عوض می‌توان این محصول را یک الکتریکی لوکس و مدرن خواند.

۲۰۱۹ Infiniti Qs Inspiration Concept - اینفینیتی QS اینسپایریشن

عصر ایران

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *