4 اس یو وی که از فورد موستانگ GT قوی تر هستند (بخش دوم)

اس یو وی که از فورد موستانگ GT قوی تر هستند
ب

اگر در گذشته زندگی می کردید، شانس این را نداشتید که یک اس یو وی با توانایی و قدرت زیاد داشته باشید. اما شانس با شماست! چرا که هم اکنون اس یو وی هایی وجود دارند که بیش از ۴۶۰ اسب بخار قدرت داشته و از این حیث، حتی می توانند از یک فورد موستانگ GT  هم قوی تر باشند.

 

برای خواندن بخش اول اینجا کلیک کنید

 

دوج دورانگو SRT

پس از گذشت سال ها، بالاخره دوج دورانگو SRT  نیز وارد گود رقابت با سایر بلندقامتان عرصه خودرو شد! این بدان معناست که شما می توانید یک SUV  آمریکایی مجهز به پیشرانه V8  با حداکثر قدرت ۴۷۵ اسب بخار داشته باشید. دوج دورانگوSRT  در حدود ۲ ثانیه از دوج دورانگو R/T  که  360 اسب بخار قدرت دارد، سریع تر است.

 

آلفارومئو استلویو کوادریفولیو

این اعجوبه ی ایتالیایی که با ثبت زمان 7 دقیقه و 51.7 ثانیه پیست نوربرگ رینگ را درنوردید، توانست 8 ثانیه سریع تر از پورشه کاین توربو باشد و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. استلویو کوادریفولیوبا بهره وری از پیشرانه ۶ سیلندر تویین توربوی ۵۰۵ اسب بخاری، تنها در ۳.۳ ثانیه به حداکثر سرعت ۶۰ مایل در ساعت دست می یابد.

 

لندرور رنجرور اس وی اتوبیوگرافی 

مانند رنجرور اسپرت، دو نسخه رنجرور که بیش از ۴۶۰ اسب بخار دارند وجود دارد. با این حال، پیشرانه V8 سوپرشارژ 557 اسب بخاری برای SVAutobiography در نظر گرفته شده که این اس یو وی فول سایز را قادر می سازد تا ظرف مدت ۵.۲ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل بر ساعت برسد.

 

لامبورگینی URUS

پس از ۲۵ سال، لامبورگینی در نهایت با اوروس به جمع تولید کنندگان اس یو وی های قدرتمند بازگشت. اگر چه اوروس مانند LM002 مجهز به پیشرانه V12 نیست، اما پیشرانه هشت سیلندر ۴.۰ لیتری تویین توربوی آن بسیار قدرتمند است و قادر است ۶۴۱ اسب بخار نیرو را به تولید برساند. این گاو وحشی ایتالیایی ۳.۵ ثانیه زمان می خواهد تا از حالت سکون به سرعت ۶۰ مایل در ساعت دست یابد.

 

نوشته: مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *