4 اس یو وی که از فورد موستانگ GT اسب بخار بیشتری دارند

جیپ گرند چروکی ترک هاوک
ب

اگر در گذشته زندگی می کردید، شانس این را نداشتید که یک اس یو وی با توانایی و قدرت زیاد داشته باشید. اما شانس با شماست! چرا که هم اکنون اس یو وی هایی وجود دارند که بیش از ۴۶۰ اسب بخار قدرت داشته و از این حیث، حتی می توانند از یک فورد موستانگ GT هم قوی تر باشند.

 

ب ام و X5 M و ب ام و X6 M

اگر چه لزومی بر ساخت نسخه M مدل های X5 و X6 نبود، اما ب ام و را بر آن داشت تا با ساخت نسخه M هر دو مدل، وارد عرصه ساخت اس یو وی های قدرتمند گردد. پیشرانه V8 با حداکثر قدرت 567 اسب بخار، با ارسال تمامی نیروی تولیدی به چهار چرخ، در زمان ۳.۷ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل بر ساعت می رسد. فرقی نمی کند که شما کدام مدل را انتخاب کرده باشید، در هر صورت این قدرت تحت فرمان شماست.

 

مرسدس آ ام گ GLE 63 S

با 550 اسب بخار قدرت، جی ال ای 63 قطعا از یک فورد موستانگ جی تی قوی تر است. اما اگر قدرتی بیشتر از این می خواهید، می توانید با خرید مدل جی ال ای 63 اس قدرتی بالغ بر 577 اسب بخار را تحت فرمان داشته باشید.

 

بنتلی بنتایگا W12

اگر قصد دارید که بیش از ۱۵۰ هزار دلار برای خرید یک SUV بپردازید، بدون شک بنتلی بنتایگا W12 یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. این SUV فوق لوکس، ۶۰۰ اسب بخار را در چنته دارد و این نیرو بنتایگا W12 را قادر می سازد تا تنها در ۳.۵ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل بر ساعت دست یابد.

 

جیپ گرند چروکی ترک هاوک

تمامی اس یو وی های موجود در لیست، از قدرت نسبتا زیادی بهره می برند. اما هیچ کدام از ان ها به اندازه ی گرند چروکی ترک هاوک قدرتمند نیستند! پیشرانه هشت سیلندر 6.2 لیتری قرض گرفته شده از هلکت، 707 اسب بخار نیرو تولید می کند و این قدرت، گرند چروکی ترک هاوک را به بی بدیل ترین اس یو وی در قدرت و شتاب می سازد.

 

نوشته: مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *