یکه‌تازی فراری در بازار خودروهای لوکس

فراری ۴۵۸ ایتالیا
ب

فراری پورتوفینو

به گزارش کارتور، شرکت فراری سه‌ماهه نخست سال‌جاری فروش دو هزار و ۶۱۰ دستگاهی داشته است که ۴۸۲ دستگاه بیشتر از بازه زمانی مشابه در سال ۲۰۱۸ بوده و نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجه ۲۳ درصدی در فروش این خودروساز لوکس است. البته مهم‌ترین خودرویی که بر افزایش فروش فراری تاثیر گذاشته ارزان‌ترین محصول این برند یعنی «پورتوفینو» است.

فروش کلی محصولات هشت سیلندر Ferrari رشد ۶/ ۳۰ درصدی داشته درحالی‌که محصولات ۱۲ سیلندر نیز رشد ۱/ ۴ درصدی را تجربه کرده‌اند. در تمامی بازارها نیز رشد قابل‌توجه فروش فراری گزارش شده است. فروش این خودروساز در آمریکا رشد ۵/ ۲۶ درصدی داشته درحالی‌که افزایش فروش Ferrari در منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا برابر با ۶/ ۹ درصد بوده است. منطقه آسیا-اقیانوسیه نیز رشد ۳/ ۲۹ درصدی فروش را شاهد بوده است.

فروش Ferrari در چین، هنگ‌کنگ و تایوان فوق‌العاده بوده و افزایش ۲/ ۷۹ درصدی را بر جای گذاشته است. درآمد این شرکت نیز در سه‌ماهه نخست سال‌جاری با افزایش فروش قطعات و پیشرانه‌ها بیش از پیش بهبود یافته است؛ به‌طوری‌که درآمد خالص این برند در این بازه زمانی افزایش ۹۴۰ میلیون یورویی یا به‌عبارتی ۱/ ۱۳ درصدی داشته است.

فراری پورتوفینو 2018؛ زیبا و خشن ...!

 

 

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *