گزارش جدید از میزان سطح کیفیت خودروهای تولید داخل منتشر شد

سطح کیفیت خودروهای تولید داخل
ب

وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش جدید از میزان سطح کیفیت خودروهای تولید داخل را منتشر کرد. بر اساس این گزارش، همچنان هیچ خودرویی موفق به کسب پنج ستاره کیفی نشده است.

ارزان ترین ها یک درجه ارتقا یافتند!

بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده، سایپا 131 دو ستاره شد. این در حالیست که سایپا 132 کماکان یک ستاره ماند.

در بازه قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان چه می گذرد؟!

در این بازه قیمتی، خودروهای رنو ساندرو، رنو پارس تندر، رنو تندر 90 اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک با کسب چهار ستاره، باکیفیت ترین های این بازه قیمتی شدند.
پس از خودروهای مذکور، خودروهای رنو تندر90، ایکو رانا، ایکو دنا پلاس، انواع پژو 206 و سایپا آریو دنده ای توانستند سه ستاره کیفی را کسب کنند.
خودروهای دیگر مانند ایکو دنا، ام وی ام 315، سایپا ساینا و … که در این بازه قیمتی قرار داشتند تنها توانستند دو ستاره کیفی را کسب نمایند.

سطح کیفیت خودروهای تولید داخل

فاو بسترن B30، باکیفیت ترین در بازه قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان

در بازه قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان، خودروی فاو بسترن B30 که توسط بهمن موتور مونتاژ و عرضه می گردد، توانست چهار ستاره کیفی را در این بازه قیمتی کسب کرده و به عنوان باکیفیت ترین خودرو شناخته شود. پس از بسترن B30، خودروهای چانگان CS35، چری آریزو5، برلیانس H330 و سایپا آریو اتوماتیک توانستند سه ستاره کیفی را کسب نمایند. لیفان X60 نیز تنها با کسب دو ستاره کیفی در قعر جدول این بازه قیمتی قرار گرفت.

گران قیمت ها بدون تغییر سطح کیفی!!

بازه قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان

خودروهای کیا سراتو و هیوندای i20 همانند ماه گذشته چهار ستاره کیفی را کسب کرده و در این سطح باقی ماندند. خودروهای چری تیگو5، جک S5 و هایما S7 نیز سه ستاره کیفی کسب کرده و بدون هیچ تغییری در این سطح باقی ماندند!!

بازه قیمتی بیش از 100 میلیون تومان

خودروهای پژو 2008، مزدا3 جدید و سوزوکی ویتارای جدید که در این بازه قرار می گیرند، چهار ستاره کیفی کسب کردند.

 

نوشته: مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *