کیا استینگر به ناوگان پلیس استرالیا پیوست

Kia-Stinger-GT-Highway-Patrol-car - کیا استینگر
ب

طبق اعلام فرماندهی پلیس‌راه این ایالت، کیا استینگر خودرویی است که به‌دلیل داشتن مشخصات فنی قابل‌قبول و همچنین قابلیت رسیدن به حداکثر سرعت در دمای ۴۵ درجه سانتیگراد، یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای به‌کارگیری در ناوگان پلیس جاده‌ای به‌شمار می‌رود.

به گزارش کارتور، سال گذشته دو ایالت کوئینزلند و استرالیای‌ غربی اعلام کردند قرار است از کیا استینگر به‌ عنوان خودرو پلیس در ناوگان پلیس خود استفاده کنند. حال پس‌از گذشت یک‌سال از این ماجرا، ایالت قلمرو شمالی نیز اعلام کرده است قصد دارد به‌عنوان سومین ایالت از این محصول برای ناوگان پلیس خود استفاده کند. این در حالی است که پیش از این خودروهای هولدن که ساخت استرالیاست و همچنین برخی محصولات فورد، در ۵۰‌ سال گذشته به‌عنوان خودرو پلیس در این کشور به خدمت گرفته می‌شدند.

Kia-Stinger-GT-Highway-Patrol-car - کیا استینگر

طبق اعلام فرماندهی پلیس‌راه این ایالت، کیا استینگر خودرویی است که به‌دلیل داشتن مشخصات فنی قابل‌قبول و همچنین قابلیت رسیدن به حداکثر سرعت در دمای ۴۵ درجه سانتی گراد، یکی از بهترین گزینه‌ های موجود برای به‌کارگیری در ناوگان پلیس جاده‌ای به‌شمار می‌ رود. شنیده‌ها حاکی از آن است که این خودرو با اعمال برخی تغییرات در خط تولید استرالیا، به‌زودی وارد ناوگان پلیس این کشور خواهد شد.

اخبار خودرو

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *