کیا از لوگوی جدید خود رونمایی می کند

new-kia-logo-trademark - لوگو جدید کیا
ب

کیا لوگوی جدید خود را قبل از پایان سال جاری رونمایی خواهد کرد.

به گزارش کارتور، مدیر کیا موتورز، Park Han-woo اظهار داشت: “این نشان جدید شبیه به نسخه ای است که در خودروی کانسپت Imagine به کار رفته بود اما کمی متفاوت خواهد بود.” این لوگوی جدید از ماه اکتبر در خودروهای کیا به کار خواهد رفت.

new-kia-logo-trademark - لوگو جدید کیا

در ماه دسامبر ۲۰۱۹ سرویس اطلاعات حقوقی مالکیت معنوی کره درخواست ثبتی را از کیا دریافت کرد که لوگوی جدید این برند را نشان می داد. شایعه شده است که این خودروساز تصمیم دارد این لوگوی جدید را برای مدل های هیبریدی و برقی استفاده کند.

Imagine در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۹ به عنوان کانسپت این برند برای یک کراس اوور برقی رونمایی شد. این خودرو دارای بدنه ای الهام گرفته از کوپه بود و کیا بدنه آن را با شش لایه رنگ نقره ای کرومی پوشانده بود. در کابین این خودرو مجموعه ای از ۲۱ نمایشگر روی داشبورد تعبیه شده بود.

new-kia-logo-trademark - لوگو جدید کیا

لوگوی کیا در Imagine از خطوط تیز زاویه دار برای شکست های هر حرف بهره می برد. بخش بالایی حرف K به بخش بالایی حرف I وصل می شود. بخش زیرین حرف I نیز با بخش زیرین حرف A اتصال می یابد. در مقابل، لوگوی کنونی این برند به سادگی یک لبه روی هر حرف دارد.

مدیر طراحی کیا، Luc Donkerwolke اعلام کرده بود که نسخه تولیدی Imagine در دست ساخت است و احتمالا ظاهری شبیه به مدل کانسپت خود خواهد داشت. اما انتظار نمی رود ۲۱ نمایشگر در کابین آن تعبیه شوند.

new-kia-logo-trademark - لوگو جدید کیا

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *