کوئینگزگ با سرعت ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت به ژنو می رود!

Koenigsegg-Jesko-2020-کوئینگزگ جسکو
ب

بوگاتی اولین خودروسازی بود که با شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰+ که ماه گذشته معرفی شد وارد بخش سرعتی بالاتر از ۳۰۰ مایل بر ساعت شد.

به گزارش کارتور، اگرچه مدل تولیدی این خودرو محدودیت سرعت ۲۷۳ مایل بر ساعت (۴۴۰ کیلومتر بر ساعت) را دارد اما مشتری می تواند از بوگاتی بخواهد این محدودیت را بردارد. علاوه بر این، مالکان این خودرو می توانند با مراجعه به Ehra-Lessien گروه فولکس واگن تلاش کنند تا به سرعت ۳۰۴٫۷۷ مایل بر ساعت مشابه Andy Wallace در این پیست دست یابند.

Koenigsegg-Regera-2015-کوئینگزگ ریگرا

علاوه بر Venom F5 هنسی و Tuatara متعلق به SSC North America، کوئینگزگ نیز تصمیم دارد با Jesko خود محدودیت سرعت ۳۰۰ مایل بر ساعت را بشکند. زمانی که جایگزین Agera RS حدود یک سال قبل در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شد، این برند ابرخودروی سوئدی به طور آشکار اعلام کرد که یک Jesko 300 با قابلیت سرعت ۳۰۰ مایل بر ساعت (۴۸۲٫۸ کیلومتر بر ساعت) عرضه خواهد شد.

Koenigsegg-Jesko-2020-کوئینگزگ جسکو

در واقع، کوئینگزگ اطمینان دارد که Jesko می تواند حتی از این سرعت نیز فراتر رفته و رکورد Agera RS در پیست مسابقه را بشکند.

بر اساس اخبار جدید گفته می شود Jesko خیلی سریع تر خواهد بود چرا که کوئینگزگ روی نسخه ای کار می کند که از محدودیت سرعت بعدی یعنی ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت (۳۱۰٫۶ مایل بر ساعت) فراتر خواهد رفت. البته مشخص نیست که روی همان Jesko 300 کار می شود و یا نسخه ای ممتازتر از آن ارائه خواهد شد.

Koenigsegg-Jesko-2020-کوئینگزگ جسکو

به هر حال، کوئینگزگ در نمایشگاه خودروی ژنو مه مارس یک Mission 500 کانسپت را معرفی خواهد کرد تا نشان دهد مدل تولیدی این ابرخودرو می تواند به سرعت ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. در این خبر صراحتا اعلام نشد که این کانسپت مبتنی بر Jesko خواهد بود اما این امر منطقی خواهد بود چرا که Jesko جدیدترین مدل این خودروساز است.

Koenigsegg-Jesko-2020-کوئینگزگ جسکو

خبرخودرو

 

 

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *