کادیلاک CT6 با پیشرانه ۲لیتری خداحافظی کرد

Cadillac-CT6-2016-کادیلاک CT6
ب

نسخه‌های باقیمانده شامل مدل‌های ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری تنفس طبیعی و ۶ سیلندر ۳ لیتری تویین‌توربو هستند. البته پیشرانه‌ ۸ سیلندر ۴٫۲ لیتری ۵۰۰ اسب‌بخاری را نیز نباید از یاد برد.

به گزارش کارتور، آینده‌ سدان لوکس و فول‌سایز کادیلاک CT6 پس‌از سال ۲۰۲۰ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. البته به‌تازگی خبری درباره این خودرو منتشر شده است که طبق آن پیشرانه‌ ۴ سیلندر ۲لیتری توربو دیگر در دسترس خریداران نیست.

Cadillac-CT6-V-Sport-2019-کادیلاک CT6

با مراجعه به پیکربندی آنلاین وب‌سایت کادیلاک می‌توان صحت این خبر را تایید کرد. نسخه‌های باقیمانده شامل مدل‌های ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری تنفس طبیعی و ۶ سیلندر ۳ لیتری تویین‌توربو هستند. البته پیشرانه‌ ۸ سیلندر ۴٫۲ لیتری ۵۰۰ اسب‌بخاری را نیز نباید از یاد برد. البته این پیشرانه به همراه نسخه‌ پرفورمنس CTS-V در پیکربندی آنلاین مشاهده نمی‌شود.

تنها چیزی که در شرایط حاضر کم داریم، انتشار یک بیانیه‌ رسمی از جانب کادیلاک است. اگرچه این خبر می‌تواند تنها به‌عنوان کم شدن یک نسخه از CT6 تلقی شود اما نبود پیشرانه‌ ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو به این معنی است که ارزان‌ترین نسخه‌ سدان CT6 هم‌اکنون قیمت پایه‌ حدود ۶۰ هزار دلاری دارد.

اخبار خودرو

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *