چراغ‌های ضد مه؛ فناوری جدید هیوندای!

چراغ‌های ضد مه؛ فناوری جدید هیوندای!
ب

هیوندای موبیس، شرکت تامین کننده قطعات هیوندای موفق به ساخت نوع ویژه‌ای از پلاستیک شده است که از مه‌ آلود شدن چراغ‌ های جلوی خودرو پیشگیری می‌کند.

به گزارش کارتور و به نقل از دنیای اقتصاد، شرکت هیوندایی موبیس، تامین کننده قطعات هیوندای اعلام کرد چراغ‌ هایی ساخته است که ضد مه هستند. به گزارش نشریه تایمز کره جنوبی هیوندایی موبیس موفق به ساخت نوع ویژه‌ای از پلاستیک شده است که از مه‌ آلود شدن چراغ‌های جلوی خودرو پیشگیری می‌کند.

تولید این نوع پلاستیک با تلاش ۱۸‌ماهه هیوندایی موبیس ممکن شده است و این شرکت ادعا می‌کند که یکی از چالش‌های همیشگی قطعه‌سازان خودرو در سراسر جهان را حل کرده است. در چراغ‌های جدید هیوندایی موبیس ترکیبات فایبرگلس و دیگر مولکول‌های سنگین وزن به پلاستیک قبلی اضافه شدند تا هم مقاومت این قطعه افزایش بیابد و هم خاصیت ضد مه به آن ببخشد. هیوندایی موبیس این فناوری ‌را در تولید تمامی مدل‌های چراغ‌ جلوی خودرو به کار خواهد گرفت. چراغ‌های جلوی خودرو مهم‌ترین محصول هیوندایی موبیس است و از سال ۲۰۱۰ تاکنون میلیون‌ها چراغ جلوی خودرو به ارزش بیش از ۴/ ۳ میلیارد دلار به سراسر دنیا صادر کرده است. مدیر هیوندایی موبیس اظهار امیدواری کرد عرضه این فناوری به رشد فروش این شرکت منجر شود.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *