پیش فروش محصولات ایران خودرو از ۱۵ مهرماه آغاز می شود

صنعت خودروسازی ایران
ب

شركت ایران خودرو با اخذ مجوز از وزارت صمت و هماهنگی با برخی از دستگاههای مرتبط، پیش فروش محصولات تولیدی خود را از روزدوشنبه ۱۵مهرماه سال جاری آغاز می كند.

به گزارش کارتور، این شركت به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار، پیش فروش برخی از محصولات خود را با موعد تحویل سال ۹۹ انجام می دهد.

خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل ، پژو ۴۰۵ بنزینی اس ال ایكس، سمند ال ایكس، پژو ۲۰۶ تیپ۲، پژو پارس سال و پارس ال ایكس، پژو ۲۰۷ دستی و دنا معمولی و با موعد تحویل شهریورماه سال ۹۹ است.

پژو 405

این درحالی است كه شركت ایران خودرو با بهره گیری از توان تولید در آستانه تحقق تعهدات قبلی قرار گرفته و از ابتدای تحریم ها تاكنون موفق به تحویل بیش از نیم میلیون خودرو به مشتریان شده است.

برمبنای این گزارش، ایران خودرو طرح پیش فروش محصولات خود را با اعمال محدودیت هایی از جمله دارا بودن گواهی نامه، هر كد ملی یك خودرو و خرید نكردن از ایران خودروو سایپا در۱۸ ماه گذشته، امكان ثبت نام فقط برای افراد بالای ۱۸ سال و عدم تنظیم صلح نامه به منظور بهره مندی مشتریان واقعی به اجرا گذاشته است.

متقاضیان می توانند با پیش پرداخت مبلغ ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان برای پژو ۲۰۶ تیپ دو و مبلغ ۳۳ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان برای پژو ۴۰۵ اس ال ایكس ، ۳۳ میلیون ۳۰۰ هزارتومان برای سمند ال ایكس بنزینی ، ۳۹ میلیون تومان برای پژو پارس سال ، ۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای پژو پارس ال ایكس ، ۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان برای پژو ۲۰۷ دستی و ۴۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای دنای معمولی اقدام به ثبت نام کنند.

دنا

همچنین سود مشاركت در پیش فروش محصولات ایران خودرو بسته به نوع محصول از ۱۵تا ۱۷ درصد و سود انصرف هم نیز از ۱۲ تا ۱۴ درصد متغیر است.

در این گزارش آمده است، ظرفیت ثبت نام به صورت یكسان در بین نمایندگی های مجاز شركت ایران خودرو در سرتاسر كشور و به انتخاب مشتری توزیع شده است.

ظرفیت این پیش فروش از محل برنامه مصوب تولید سال ۹۹ تامین می شود و مشتریانی كه موعد تحویل خودروهای ثبت نامی آنها سال ۹۸ است، نگران این موضوع نباشند چرا كه ظرفیت تولید سال جاری صرفا به مشتریانی اختصاص می یابد كه موعد تحویل آنها سال ۹۸ است.

صنعت خودروسازی ایران

امید است با ادامه روند پیش فروش ها در روزهای آتی و تلاش دوچندان صنعتگران، شاهد تامین نقدیندگی سرمایه در گردش قطعه سازان و رونق گرفتن چرخه تولید و تحویل خودرو به مشتریان و ایجاد ثبات در بازار باشیم.

گفتنی است، مشتریان محترم می توانند جهت ثبت نام، ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۱۵ مهر ماه ۹۸ به سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir مراجعه كنند.

محصولات ایران خودرو

خبرخودرو

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *