آغاز پیش فروش دو شرکت ایران خودرو و سایپا از هفته جدید (ایران خودرو)

فروش محصولات ایران خودرو
ب

پیش فروش محصولات ایران خودرو و سایپا از هفته جدید آغاز خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه های منتشر شده از سوی این دو خودروساز، پیش فروش محصولات سایپا از شنبه ۲۸ مهر و پیش فروش محصولات ایران خودرو از یکشنبه ۲۹ مهر آغاز خواهد شد. در ادامه مطلب جزییات بیشتری را خواهیم گفت.

جزییات پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو

بر اساس اطلاعیه های منتشر شده از سوی ایران خودرو، این پیش فروش به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۹ مهرماه ۹۷ آغاز خواهد شد.

محصولات

*برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

نکات

در این طرح، تمامی محدودیت های پیش فروش قبلی از جمله عدم امكان ثبت نام براي مشتريان حقوقی، خودرو اولي ها، داشتن گواهينامه در زمان ثبت نام و عدم خريد محصولات ايران خودرو طي ۱۸ ماهه گذشته اعمال می شود و ثبت نام در این روش فروش با توجه به محدودیت ظرفیت در طول یك روز انجام خواهد شد.

درگاه فروش اینترنتی ایران خودرو

تمامی فروش های اینترنتی محصولات ایران خودرو از طریق وب سایت esale.ikco.ir صورت می پذیرد. برای ورود به وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اینجا کلیک کنید.

پیوست

بهتر است قبل از آغاز پیش فروش در ساعت مقرر، ساعت دستگاهی که قصد ثبت نام را با آن دارید، با وب سایت تایم (ساعت و تقویم ایران) تنظیم نمایید. همچنین پیشنهاد می گردد از مرورگر امنی چون فایرفاکس استفاده نمایید و اگر کاربر این مرورگر هستید، نسبت به بروزرسانی آن اقدام نمایید. برای دریافت مرورگر فایرفاکس اینجا کلیک کنید.

 

 

نوشته: مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *