پیرلی برای فراری 250 GTO لاستیک های انحصاری می سازد

فراری 250 GTO
ب

یک لحظه با خودتان فکر کنید که شما مالک یک دستگاه از حدود چهل دستگاه فراری کلاسیک مدل 1962 چند میلیون دلاری هستید. هیچ کس نمی خواهد لاستیک هایی با عنوان اقتصادی (اکو) در زیر فراری 250 GTO خود قرار دهد.

خوشبختانه پیرلی با یک راه حل برای این مشکل مشغول به کار است. از نظر شرکت پیرلی چیزی زیبا تر از یک فراری 250 GTO با آن کاپوت کشیده و دم کوتاه و موتور 3.0 لیتری V12 نیست. این شرکت 40 دست از لاستیک های مخصوص را برای فراری 250 GTO طراحی کرده است که همانند صاحبان خودروهای کلاسیک، در این حرفه نقشی داشته باشد.

این تایرها “Stelvio Corsa” نامگذاری شده و تا حدودی ظاهر قدیمی خود را حفظ کرده اند اما طراحی آن ها به گونه ای است که سطح جدیدی از چسبندگی و مقاومت را برای این خودروی کلاسیک به ارمغان می آورند.

تیم مهندسی پیرلی (Pirelli) در ساخت این تایر، از پارامترهای مشابه با نمونه اصلی استفاده کرده است و به همین منظور در هنگام طراحی نسخه مدرن، از تصاویر بایگانی شده نسخه قدیمی کمک گرفته است. به این معنی که تعویض آن ها با نمونه اصلی خودرو، ویژگی های مکانیکی و سیستم تعلیق را دچار نقص و تغییر نخواهد کرد. همچنین نمونه های 2018 به نسبت نمونه اصلی، سازگاری بیشتری با محیط زیست دارند.

 

این تایرها تنها در سایز 215/70R15 98W برای جلو و 225/70R15 100W در عقب ساخته شده و انحصارا برای این خودرو عرضه خواهد.

نوشته: فردین محمدسور

فراری 250 GTO

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *