پژو ۳۰۰۸ بهتر از رقبای اروپایی شناخته شد

Peugeot-3008-2017-پژو ۳۰۰۸
ب

اولین  نگاه به پژو ۳۰۰۸ – ۳۸ هزار دلاری – نشان می‌دهد که با خودرو چندان ارزانی مواجه نیستم، اما نسخه “اکتیو” این خودرو با مدل‌های متوسط در این کلاس رقابتی موثر داشته و کمی بیش از حد انتظار واقع شده‌ است.

به گزارش کارتور، نسخه استاندارد این خودرو با یک نمایشگر لمسی ۸ اینچی، سیستم ناوبری ماهواره‌ای، رادیوی دیجیتال، قابلیت آینه‌ای کردن اطلاعات تلفن همراه در صفحه نمایش، شارژر بدون سیم تلفن، ریل سقفی، تهویه هوای دو ناحیه‌ای، برف‌پاکن، رینگ های ۱۷ اینچی ارائه می‌شود. کابین دارای یک ساختار و پیکره دیجیتالی بزرگ و قدرتمند بوده و راننده می‌تواند از نمایشگر هد-آپ در این ساختار بهره ببرد. نسخه اکتیو فاقد نرم‌افزارهای کمکی پارک معکوس یا موازی است که درتریم‌های بالاتر این خودرو دیده می‌شود.

Peugeot-3008-2017-پژو ۳۰۰۸

ارزش

مواد استفاده شده در فضای درونی این خودرو با توجه به قیمت در نوع خود یکی از بهترین‌ها در این کلاس محسوب می شود. صندلی‌های پارچه‌ای این خودرو به راحتی تمیز شده و یک نوار کرومی فضای اهرم تغییر دنده در زیر نمایشگر را مجزا کرده و در عین حال فضای درجه یک و برجسته‌ای را رقم زده است.

راحتی

صندلی‌های ردیف دوم نیز فضای زیادی را برای سر و پای سرنشینان بزرگسال ایجاد می‌کند. با این وجود در ۳۰۰۸ نیز مانند بسیاری از suv ها راحتی زیادی برای صندلی مرکزی ردیف دوم وجود ندارد. فضای بار این فرانسوی حدود ۵۹۱ لیتر ظرفیت داشته که با تا کردن صندلی‌های ردیف آخر به بیش از ۱۷۰۰ لیتر می‌رسد.

ایمنی

نسخه استاندارد و اولیه ۳۰۰۸ پژو، در زمان معرفی اولیه در سال گذشته با ترمزهای اضطراری خودکار ارائه نشد. این گزینه در ۳۰۰۸ یک گزینه دلخواه ۱۵۰۰ دلاری محسوب می‌شود که با سامانه کنترل کروز تطبیقی به مدل‌های جدید اضافه خواهد شد. اما سامانه AEB، سامانه هشدار دهنده حرکت بین خطوط و سیستم تشخیص سرعت بیش از حد مجاز در مدل اکتیو به صورت استاندارد ارائه می‌شوند. این سامانه‌های ایمنی باعث شده تا سازمان ANCAP

۵ ستاره ایمنی را برای این خودرو در نظر بگیرد. حفاظت از ساکنان بزرگسال حدود ۸۶ درصد در نظر گرفته شده است.

Peugeot-3008-2017-پژو ۳۰۰۸

نیروی محرکه

این خودرو به یک موتور ۱٫۶ لیتری ۴ سیلندر توربو با قابلیت محرک چرخ‌های جلو مجهز شده که با یک جعبه دنده ۶ سرعته خودکار هماهنگی دارد. خروجی و توان خودرو چندان هیجان‌انگیز به نظر نمی‌رسد و خودرو در ۹٫۹ ثانیه به شتاب تقریبی صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد که در دنیای واقعی SUV ها کمتر دیده می‌شود. سواری خودرو نیز بهتر از بسیاری از خودروهای اروپایی نشان می‌دهد.

رقبا و جایگزین‌ها

مهمترین خبرها

مزدا CX-5 مکس اسپورت ۳۵,۹۹۰ دلاری

 

سیستم پارک خودکار رنو کولئوس

رنو کولئوس ۴x2 Zen با قیمت ۳۳۹۹۰ دلار

 

هوندا CR-V

هوندا CR-V VTi-S  با قیمت ۳۶,۶۲۰ دلار

۳۰۰۸  پژو اینک چندان محبوب نیست، اما شایستگی‌های بیشتری را دارد و انتظار داریم در آینده فروش بیشتری را نصیب کمپانی خود کند.

منبع: dailymercury.com.au

Peugeot-3008-2017-پژو ۳۰۰۸

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *