تکنولوژی امروزی باتری ها در شأن پورشه ۹۱۱ هیبرید نیست!

پورشه 911 هیبرید
ب

به گزارش کارتور پورشه اعلام کرده که باتری های کنونی برای استفاده در پورشه ۹۱۱ هیبرید به اندازه کافی خوب نیستند.

این روز ها داغ ترین اخبار خودرویی مستقیما از نمایشگاه خودروی لس آنجلس مخابره می شوند. اما یکی از داغ ترین اخبار خودرویی نمایشگاه لس آنجلس، معرفی نسل هشتم پورشه ۹۱۱ بود. اسپرت افسانه ای پورشه که در هر نسل چند قدم از رقبای هم دوره خود جلوتر بوده است.

در حاشیه معرفی اولیه ۹۱۱ جدید، خبر تولید نسخه هیبریدی ۹۱۱ تا سال ۲۰۲۲ بسیار مورد توجه خبرگزاری های دنیا واقع شد.

حالا اما پورشه در این باره اخبار ضد و نقیضی منتشر نموده است که بنظر می رسد نباید انتظار نسخه برقی یا هیبریدی ۹۱۱ را در این نسل داشته باشیم.

مدیر پروژه پورشه ۹۱۱ در آخرین مصاحبه خود در نمایشگاه لس آنجلس اظهار داشت: تکنولوژی کنونی باتری ها، برای ما رضایت بخش نیست و اگر برای ما رضایت بخش نباشد آن را ارائه نمی کنیم. آگوست آکلایتنر در ادامه گفت: اگر دو سال پیش، احتمال تولید نسخه برقی ۹۱۱ را از من می پرسیدید جوابم قطعا منفی بود. اما درحال حاضر با بررسی نمونه های آزمایشی، دید کاملا بازی نسبت به آن داریم. هرچند که باتری های امروزی مناسب برای بکارگیری در ۹۱۱ نیستند.

در حالی که پورشه همچنان از تایید یا تکذیب تولید ۹۱۱ برقی یا هیبریدی سرباز می زند اما با توجه به مشخصات فنی و طراحی ساختاری ۹۱۱ جدید بنظر می رسد که ظرفیت بکارگیری از پیشرانه برقی در این نسل موجود می باشد.

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *