ب

کلیپ های تبلیغاتی یکی از بخش های جذاب و مورد علاقه برای علاقه مندان به خودرو به شمار می رود. یک کلیپ تبلیغاتی می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. در واقع یک ویدئو که بهترین شکل اطلاع رسانی به شمار می رود، می تواند در مدت زمان کوتاهی اطلاعات زیادی از یک خودرو را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. یک تیزر تبلیغاتی خوب زمانی در ذهن مردم ماندگار می شود که به جای معرفی مستقیم محصول، حس کنجکاوی را در مخاطبان خود ایجاد کند. با توجه به علاقه فزاینده کاربران فضای مجازی به تماشای ویدیو های کوتاه، از این پس گروه مستند کارتور بهترین ویدیو های تبلیغاتی خودرو های روز دنیا را در قالب “ویدیوی آخر شب” منتشر خواهد کرد.

بنتلی کانتیننتال GT مدل ۲۰۱۹ تست سرعت شد!

بنتلی کانتیننتال GT مدل ۲۰۱۹، جدیدترین و بهترین سری از کوپه لوکس و بزرگ بنتلی به شمار می رود که در این ویدئو این خودرو برای دستیابی به حداکثر سرعت خود تست می شود. در زیر کاپوت این خودرو همان موتور آشنای ۶ لیتری تویین توربویی قرار گرفته است که در تنها شاسی بلند این شرکت یعنی بنتلی بنتایگا نیز مورد استفاده قرار گرفته است. با این حال کانتینتال GT جدید از این موتور W12 حداکثر ۶۲۶ اسب بخار نیرو (۲۶ اسب بخار بیشتر از بنتایگا) تولید می کند که برای انتقال این نیرو گیربکس ۸ سرعته دو کلاچه ای را به خدمت گرفته است که از پورشه پانامرا نشات گفته است.

کشتی به آب انداخته می شود:

در بخش اول تست، راننده خودرو را در حالت لانچ (Launch mode) قرار می دهد. پای چپ بر روی پدل ترمز. پای راست بر روی پدال گاز! با آزاد کردن پدال ترمز بنتلی کانتیننتال GT حرکت خود را آغاز می کند.

عظمت کانتیننتال در حرکت شتاب دار نیز نمود پیدا می کند و اگر به نوشته های آبی رنگ سمت راست تصاویر دقت کنید، به آمار و ارقام جالبی برخورد خواهید کرد. شتاب صفر تا ۹۶٫۵ کیلومتر بر ساعت (۶۰ مایل بر ساعت) ۴ ثانیه ای و طی کردن یک چهارم مایل در ۱۱٫۸۱ ثانیه! تعویض دنده های سریع و آرام نیز یکی از نکات جالب توجه در این کوپه فول سایز به شمار می رود که واقعا باید مجموع این موارد را یک کار هنری قلمداد کنیم!

در بخش دوم تست نیز بار دیگر با فعال بودن حالت لانچ، تست آغاز می شود. اما مدت زمان تست کوتاه بود و راننده بلافاصله تست سوم را از دنده دوم آغاز می کند. این بار راننده در جهت رسیدن به نهایت سرعت پدال گاز را تا انتها فشار می دهد. به گفته بنتلی، کانتیننتال GT از حداکثر سرعت ۳۳۳ کیلومتر بر ساعت برخوردار است که در این بخش بنتلی توانست از دنده ۶ به نهایت سرعت ۳۲۹ کیلومتر بر ساعت دست یابد که تنها اندکی از ادعای بنتلی کمتر است. این نهایت سرعتی است که این خودرو می تواند به آن دست یابد.

با این تفاسیر می توان بنتلی کانتیننتال GT مدل ۲۰۱۹ را با اقتدار یک سوپرکار تمام عیار دانست! تماشا کنید …!

 

 

ویدئوی شب گذشته:

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *