ب

ویدیو درگ ریس چهار سوپر شاسی بلند مطرح دنیا، لامبورگینی اوروس، مرسدس G63 AMG، تسلا مدل X و رنج روور اسپرت SVR که از قوی ترین شاسی بلند های درحال تولید در دنیا به شمار می روند به سرعت در شبکه های مجازی دست به دست می شود.

درگ ریس

لامبورگینی اوروس

اولین شاسی بلند تولید انبوه لامبورگینی که سال ۲۰۱۷ معرفی شد. این شاسی بلند چهار در توسط یک پیشرانه ۴۰۰۰ سی سی V8 توئین توربو با توان تولیدی ۶۴۱ اسب بخار تجهیز شده است شتاب ۰ تا صدی معادل ۳٫۴ ثانیه را ثبت می کند تا به نوعی یک سوپر اسپرت شاسی بلند باشد.

قیمت جهانی این خودرو از ۲۰۰ هزار دلار آغاز می شود.

مرسدس G63 AMG

نسل جدید مرسدس G کلاس سال ۲۰۱۸ با تغییرات فراوانی در بخش فنی و تکنولوژی معرفی شد تا کماکان یکی از بهترین و لوکس ترین و البته گران قیمت ترین شاسی بلند های مرسدس بنز باشد. نسخه AMG 63 این خودرو با پیشرانه کاملا جدید ۴٫۰ لیتری V8 دو توربوی خود توانی معادل ۵۷۶ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتن متری را به چهار چرخ خودرو منتقل می کند. شتاب ۰ تا صد G63 جدید ۴٫۵ ثانیه اعلام شده.

قیمت جهانی G63 از ۱۴۲ هزار دلار آغاز می شود.

رنج روور اسپرت SVR

نسخه ۲۰۱۸ رنج روور SVR مجهز به پیشرانه ۵۰۰۰ سی سی V8 سوپرشارژ با توان ۵۷۵ اسب بخار شده است. شتاب صفر تا صد این خودرو ۴٫۳ ثانیه اعلام شده که آن را به یکی از سریع ترین شاسی بلند های دنیا بدل می کند.

قیمت پایه رنج روور SVR حدود ۱۱۳ هزار دلار است.

تسلا مدل X 100d

بدون شک غیره منتظره ترین رقیب برای غول های بنزینی ۸ سیلندر، یک شاسی بلند تمام الکتریکی است. مجموع توان خروجی موتور های برقی تسلا مدل X 100d عدد ۲۵۹ اسب بخار است و شتاب صفر تا صد آن ۴٫۹ ثانیه به صورت استاندارد گزارش شده است.

قیمت مدل ۱۰۰d از ۱۲۳ هزار دلار آغاز می شود.

درگ ریس

 

نتیجه این درگ ریس متحیر کننده است!

 

ویدئوی شب گذشته:

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *