هیوندای i30 مدل ۲۰۲۰ بار دیگر دیده شد

hyundai-i30-spy-photo -هیوندای i30 مدل ۲۰۲۰
ب

فیس لیفت هیوندای i30 جدید بار دیگر در حال تست در اروپا دیده شده است.

به گزارش کارتور، در مقایسه با نمونه اولیه ای که ماه قبل دیده شده بود، پوشش استتاری از دماغه این خودرو حذف شده و عناصر بیش تری از جمله جلوپنجره و سپر آن دیده می شود.

hyundai-i30-spy-photo -هیوندای i30 مدل ۲۰۲۰

هیوندای تغییراتی در جلوپنجره و سپر این خودرو اعمال کرده و جلوپنجره آن در مقایسه با طرح آبشاری کنونی ساده تر به نظر می رسد در حالی که زیر آن لامپ های LED دید در روز آینده نگرانه تعبیه شده است.

به نظر نمی رسد این خودرو نسخه هیبریدی شارژی جدیدی باشد که آخرین بار دیده شده است اما گمان می رود برخی ویژگی های طراحی آن صرف نظر از نیرومحرکه در این نسخه نیز ادامه داشته باشند.

hyundai-i30-spy-photo -هیوندای i30 مدل ۲۰۲۰

در باقی قسمت های این خودرو تغییرات کم تر به نظر می رسند اگرچه گویا چراغ های عقب و سپر عقب آن بازطراحی خواهند داشت.

علاوه بر به روز رسانی های طراحی بدنه، گمان می رود i30 دارای اصلاحاتی در کابین نیز باشد. ویژگی هایی همچون سیستم سرگرمی اطلاعاتی ۱۰٫۲۵ اینچی جدید این خودروساز و مجموعه کمک راننده نیمه خودران ارتقا یافته برای این خودرو پیش بینی می شوند.

hyundai-i30-spy-photo -هیوندای i30 مدل ۲۰۲۰

هم چنین گمان می رود اصلاحاتی در تریم و مواد کابین این خودرو اعمال شود چرا که i30 باید در مقابل فورد فوکوس جدید و فولکس واگن گلف Mk8 پیش رو مجلل تر شود.

هنوز مشخص نیست که i30 به روز شده دقیقا چه زمانی رونمایی می شود اگرچه نمایشگاه خودروی ژنو سال آینده زمانی منطقی برای این امر به نظر می رسد.

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *