هیوندای ولوستر 2019

هیوندای ولوستر 2019

تولید هیوندای ولوستر 2019 در ماه مارس 2018 در کره جنوبی آغاز خواهد شد. ولوستر جدید ویژه علاقه مندان به خودروهای اسپرت طراحی شده و صرف نظر از پیروی خط مشی برادران بزرگترش، از ویژگی ها و شاخصه های بیشتری برخوردار است.

هیوندای برای این کوپه اسپرت و جذابش، یک درب جانبی را برای قسمت عقب تعبیه نموده تا دسترسی به صندلی های عقب نیز آسان شود.
در نمای جلو، طرح چراغ های LED ولوستر بسیار جذاب بوده و به همراه دریچه های ورودی هوا بر روی سپر، ظاهری اسپرت و خشن به ولوستر داده اند. در نمای جانبی نیز رینگ های آلیاژی 18 اینچی بسیار خوش می درخشند.
هیوندای ولوستر در نمای عقب ظاهری تهاجمی تر را ارائه می دهد. فرم طراحی سپر و استفاده از چراغ های LED همانند جلو بر ویژگی های آن می افزایند. نکته دیگر در قسمت عقب، لوله ی خروجی اگزوز است که در مدل 2.0 لیتری تنها یک خروجی و در مدل توربو دو خروجی وجود دارد.
در داخل نیز همانند بیرون، هیوندای ولوستر جذابیت های خاصی را ارائه می دهد. ارائه تریم های رنگی مختلف تا استفاده از صندلی های اسپرت بر جذابیت آن می افزاید.

 

پیشرانه

هیوندای ولوستر جدید در نسخه معمولی از یک پیشرانه 2.0 لیتری چهار سیلندر بهره برده که توانایی تولید حداکثر قدرت 147 اسب بخار را داراست.
این پیشرانه به جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک مجهز بوده و سه حالت رانندگی اسپرت، عادی و اسمارت را ارائه می دهد.

در نسخه توربوشارژ، ولوستر جدید به پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژ مجهز بوده که توانایی تولید 201 اسب بخار را دارد. این پیشرانه بسته به نوع انتخاب مشتری، به یک جعبه دنده 6 سرعته دستی و یا 7 سرعته دو کلاچه اتوماتیک متصل خواهد بود که سه نوع حالت رانندگی اسپرت، عادی و اسمارت را ارائه می دهند.

مجموعه ای از فناوری های پیشرفته در هیوندای ولوستر

هیوندای ولوستر جدید مجموعه ای کامل از فناوری های پیشرفته با قابلیت های کاربر پسند ارائه می دهد تا سرنشینان را آگاه و سرگرم کند.
هیوندای ولوستر جدید به امکاناتی نظیر اندروید اتو، اپل کار پلی، رادیو اچ دی، صفحه نمایش رنگی هفت اینچی، دوربین پارک، سیستم صوتی اینفینیتی و … مجهز است.
صرف نظر از امکانات رفاهی، ولوستر جدید به امکانات امنیتی مانند کروز کنترل تطبیقی، سیستم اخطار خروج از خط و … می باشد.

مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *