هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰ معرفی شد

۲۰۲۰ hyundai verna- هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰
ب

هیوندای ورنا ۲۰۲۰ به طور رسمی برای بازار هند معرفی شد.

به گزارش کارتور، چنان چه انتظار می رفت، این خودرو تقریبا شبیه به هیوندای سولاریس ۲۰۲۰ برای بازار روسیه است. این خودرو می تواند به صورت آنلاین و یا در نمایندگی های پیش خرید شود. زمان عرضه این خودرو ۲۶ مارس اعلام شده است.

۲۰۲۰ hyundai verna- هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰

هیوندای ورنا ۲۰۲۰ دارای طراحی اسپرت تر بوده و در مقایسه با مدل قبلی آن جذاب تر است. بیش تر تغییرات در قسمت جلوی این خودرو اعمال شده اند که شامل سپری تهاجمی تر با رکاب زیرین مصنوعی، چراغ های جلوی LED برجسته تر با لامپ های دید در روز C شکل، جلوچنجره ای نوین که زاویه دارتر و عریض تر بوده و قاب چراغ های مه شکن مثلثی است.

در نیم رخ هیوندای ورنا ۲۰۲۰ رینگ های آلیاژی ۱۶ اینچی دو رنگ تعبیه شده است. در قسمت پشت این خودرو سپری نوین با دیفیوزر مصنوعی، شب رنگ های نوین و هایلایت های کرومی، چراغ های عقب LED ارتقا یافته و در صندوق عقب اصلاح شده بدون تزئین کرومی تعبیه شده است. کابین این خودرو هنوز معرفی نشده است اما اصلاحاتی اندک در کنسول وسط آن پیش بینی می شود.

۲۰۲۰ hyundai verna- هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰

در عین حال تایید شده است که بیش از ۴۵ ویژگی ارتباطی از جمله استارت استاپ از راه دور موتور، کنترل دمای از راه دور و قفل از راه دور درها برای این خودرو ارائه خواهد شد. یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با نمایشگر لمسی بزرگ تر ۸ اینچی نیز برای این مدل جدید انتظار می رود.

۲۰۲۰ hyundai verna- هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰

هیوندای ورنا ۲۰۲۰ با موتورهای ۱٫۵ لیتری بنزینی دمش طبیعی با قدرت ۱۱۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتون متر متصل به گیربکس دستی شش سرعته یا CVT، ۱٫۴ لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت ۱۴۰ اسب بخار و گشتاور ۲۴۲ نیوتون متر و گیربکس هفت سرعته DCT و ۱٫۵ لیتری توربوشارژ دیزلی با قدرت ۱۱۵ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتون متر و متصل به گیربکس دستی و اتوماتیک شش سرعته ارائه ی شود.

این خودرو در رنگ های بدنه مشکی فانتوم، قرمز، سفید قطبی، نقره ای، خاکستری و کیهانی ارائه می شود.

۲۰۲۰ hyundai verna- هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *