هیوندای نکسو ، ایمن‌ترین خودروی هیدروژنی

Hyundai-Nexo-2019-هیوندای نکسو
ب

موسسه ایمنی NCAP اروپا در جدیدترین تست‌های انجام شده روی خودرو هیدروژنی هیوندای نکسو، ۵ستاره ایمنی را به این محصول جدید خودروساز کره‌ای اختصاص داده و عنوان ایمن‌ترین خودرو هیدورژنی جهان به این شاسی‌بلند هیدروژنی رسیده است. 

Hyundai-Nexo-2019-هیوندای نکسو

به گزارش کارتور، به‌ گفته موسسه ایمنی NCAP اروپا، شاسی‌ بلند هیدروژنی هیوندای نکسو در تست جانبی و مقاومت ستون‌های اصلی میانی می‌تواند تا ۹۴ درصد از سرنشینان بزرگسال داخل کابین محافظت کند و همچنین حفاظت از سرنشینان کودک خودرو به ۸۷ درصد خواهد رسید.

شاسی‌بلند هیدروژنی هیوندای نکسو

این درحالی است که ایمنی کلی خودرو در تست تصادف‌ها ۸۰ درصد بوده و سیستم‌های ایمنی خودرو موفق به دریافت نمره ۶۷ شده است اما درمجموع نمره ایمنی خودرو برای دریافت ۵ ستاره ایمنی کافی بوده تا شاهد ایمن‌ ترین خودرو و همچنین نخستین خودرو هیدروژنی در جهان باشیم که موفق به دریافت ۵ ستاره ایمنی شده است.

Hyundai-Nexo-2019-هیوندای نکسو
شرکت خودروسازی هیوندای مدعی است تنها طی یک‌ هفته در ماه نخست، بیش‌ از ۱۰۰۰ سفارش برای خرید این خودرو هیدروژنی به ثبت رسیده که حدود ۷۰‌ درصد آن در همان روز نخست پیش‌فروش بوده است.

Hyundai-Nexo-2019-هیوندای نکسو
این موضوع می‌ تواند چراغ‌ سبز بازارهای جهانی برای حضور قدرتمند این خودرو شاسی‌ بلند هیدروژنی و ثبت یک رکورد جدید توسط آن برای شرکت خودروسازی هیوندای باشد که پیش‌از این با خودرو هیوندای توسان هیدروژنی به حقیقت تبدیل نشده بود.

Hyundai-Nexo-2019-هیوندای نکسو

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *