هیوندای سوناتای ۲۰۲۰ اینگونه است!

هیوندای سوناتا مدل ۲۰۲۰
ب

طراحی جدید برای سدان معروف کره‌ای ها

به گزارش کارتور و به نقل از عصرایران، هیوندای قصد دارد از تمامی سوناتاهای ۲۰۲۰ خود در نمایشگاه خودرویی ماه آوریل در نیویورک رونمایی کند. اما ظاهرا این روزها  تصاویر محصولات خودرویی زودتر از خواست خودروسازان منتشر شده و در فضای مجازی غوغا می‌کنند، سوناتاهای کوپه شکل جدید نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

هیوندای سوناتا مدل ۲۰۲۰

متاسفانه این تصویر سوناتای جدید کیفیت چندانی ندارد، اما اولین نگاه به نمای جلو، عقب و فضای داخلی این خودرو از بازطراحی سدان معروف کره‌ای‌ها حکایت می‌کند. این تصاویر که احتمالا در فضای کارخانه گرفته شده از طراحی فریبنده و زیبای سوناتاهای جدید نسبت به اسلافش خبر می‌دهد.

هیوندای سوناتا مدل ۲۰۲۰

سدان‌های نسل هشتم عناصری از مدل مفهومی “لی فیل رژ” به عنوان زبان طراحی آینده این کمپانی در خود پذیرفته‌اند اما نسخه تولیدی تفاوت‌های اساسی و زیادی با نسخه مفهومی دارد. نمای روبه‌رویی خودرو به واسطه چراغ‌های LED تند و تیز و زاویه دار به نظر می‌رسد و تریم کرومی تا دریچه‌های هوای خودرو دیده می‌شود. نمای عقب سوناتای جدید شبیه هوندا سیویک از آب درآمده است و چراغ‌ها با یک نوار باریک از انتهای خودرو به هم وصلند.

در این تصاویر برای اولین بار موفق به کشف فضای داخلی سوناتا هم هستیم که برجسته و سطح بالا از آب درآمده است.

هیوندای سوناتا مدل ۲۰۲۰

طراحان هیوندای تصمیم گرفته‌اند این خودرو را به جای یک سدان جعبه‌ای سنتی در قالب یک کوپه ۴ در بسازند.

احتمال زیادی وجود دارد که نسل جدید این خودرو از همان مولد نسل فعلی استفاده کند. موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر ۲۴۵ اسب‌بخاری و همچنین نسخه‌ ۲٫۴ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۱۸۵ اسب بخاری احتمالاً در این نسل حضور خواهند داشت و البته بهبود خواهند یافت. همچنین نسخه‌های ۲ لیتری هیبریدی ۱۹۳ اسبی و پلاگین هیبرید ۲۰۲ اسب بخاری نیز ارائه خواهند شد. این خودرو در نمایشگاه ۲۰۱۹ نیویورک معرفی شده و کمی بعدتر وارد  بازارهای جهان خواهد شد.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *