هوندا S660 با کیت نئوکلاسیک ؛ خواستنی تر از قبل!

Honda S660 Neo Classic - هوندا S660 با کیت نئوکلاسیک
ب

هوندا S660، مخصوص ژاپن!

شرکت ژاپنی هوندا، یکی از معتبرترین و پرفروش ترین برند های ژاپنی در بازار آمریکا و اروپا به شمار می رود. با این حال این کمپانی محصولی را در سبد محصولات خود دارد که اروپایی ها و آمریکایی ها از آن محروم هستند. این خودرو که از استایلی متمایز و در عین حال جذاب برخوردار است، تنها در دسترس خریداران ژاپنی قرار دارد.

Honda S660 Neo Classic - هوندا S660 با کیت نئوکلاسیک

به گزارش کارتور، هوندا S660 یک خودروی اسپرت ۱۸۰۰۰ دلاری است که در کلاس کوپه های جمع و جور قرار می گیرد و از سال ۲۰۱۵ عرضه آن در ژاپن شروع شده است. این شرکت همچنین در نظر دارد که با معرفی کیت جدید نئوکلاسیک برای این خودرو، به جذابیت و زیبایی S660 بیافزاید.

Honda-S660-2015-هوندا S660

این کیت که از یک خودروی مفهومی رونمایی شده در نمایشگاه ۲۰۱۶ توکیو الگوبرداری شده است، S660 را خواستنی تر از قبل کرده است. چراغ های گرد بزرگ و جلوپنجره عریض و سرتاسری مشکی رنگ، این خودرو را تا حدودی شبیه کانسپت Sports EV ۲۰۱۷ و هاچ بک N-One هوندا کرده است.

Honda S660 Neo Classic - هوندا S660 با کیت نئوکلاسیک

این کیت بدنه که به نوعی المان های موجود در طراحی های قدیمی این شرکت را با خود به همراه دارد، از طراحی ساده و جامعی برخوردار است و شامل سپر، جلوپنجره، گلگیر، کاپوت و چراغ‌های جدید می باشد که عمدتا از فایبرگلاس ساخته شده اند. همچنین این قطعات به در خواست مشتری رنگ آمیزی خواهد شد. بنابراین کیت خریداری شده خام و بدون رنگ آمیزی می باشد.

هوندا کیت نئوکلاسیک را با قیمت ۱۱،۵۰۰ دلار از اوایل پاییز در دسترس خریداران ژاپنی علاقه مند قرار خواهد داد.

 

فردین محمدسور

مطالب داغ

ویدئوها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *