هوندا اینسایت 2019

هوندا اینسایت

هوندا اینسایت مدل 2019

همه ما کم و بیش هوندا را می شناسیم. یک برند خوشنام ژاپنی که از نظر کیفیت چیزی کمتر از تویوتا ندارد. قطعا آمریکایی ها بی دلیل نیست که هر ساله آمار فروش این شرکت را بالا می برند.

همه ما هوندا را بیشتر با سیویک و آکورد و CR-V می شناسیم. اما اکنون هوندا خودرویی را به بازار آمریکا عرضه می کند که کوچکتر از آکورد، اما بزرگتر از سیویک است. خودرویی که به لطف پیروی از خط مشی جدید هوندا و تکنولوژوی های این شرکت، می تواند آمار فروش خوبی را تجربه کند.

هوندا اینسایت

هوندا در مدل 2019 اینسایت(Insight) ، تعدادی از تکنولوژی های سبک وزن را برای کاهش وزن و بهبود عملکرد و بهره وری مصرف سوخت این مدل به کار برده است.

مدل فوق العاده کارآمد هوندا اینسایت که تابستان امسال به عنوان مدل 2019 به بازار عرضه خواهد شد، یکی از کم مصرف ترین خودروهای شهری به حساب می آید.

در واقع اینسایت به راحتی می تواند رقبای دیزلی را کنار بزند و پشت سر تویوتا پریوس Eco و هیوندای Ioniq قرار بگیرد.

معاون ارشد شعبه آمریکایی هوندا موتور Henio Arcangeli Jr در جریان رونمایی از این مدل گفت: “هوندا به مصرف کنندگان نشان می دهد که بهره وری یک ماشین هیبریدی به معنی فدا کردن طراحی و عملکرد نیست. اینسایت نماد دیگری از تحول و تکامل خودروهای الکتریکی هوندا است. جایی که مشتریان می توانند همه چیز را با هم داشته باشند. ”

به رغم سبک جدید طراحی و بازدهی بسیار خوب مصرف سوخت، انتظار می رود که مدل اینسایت جدید فروش بسیار خوبی را تجربه کند.

هوندا اینسایت

نیروگاه اینسایت ترکیبی از یک موتور بنزینی 1.5 لیتری و یک موتور الکتریکی است که مجموعا 151 اسب بخار و 267 نیوتون متر گشتاور تولید می کند ؛ با این حال، هوندا معتقد است که اینسایت دارای بهترین نسبت قدرت به وزن در کلاس خود است.

با توجه به اینکه باطری های لیتیوم یونی این مدل در کف خودرو قرار گرفته اند، به راحتی می تواند 5 سرنشین را در خود جای دهد. صندوق عقب نیز به اندازه کافی جادار است و به لطف صندلی های عقب 60/40 تاشو، این فضا می تواند افزایش یابد.

در داخل این خودرو علاوه بر وجود یک صفحه نمایش 8 اینچی لمسی(در تیپ EX 8اینچی) ، در پشت فرمان نیز یک صفحه نمایش 7 اینچی TFT تعبیه شده است تا به هرچه هوشمندتر شدن این خودرو کمک کند.

با توجه به اینکه هوندا هیچ برنامه ای برای فروش اینسایت در بریتانیا اعلام نکرده است، این مدل تنها در بازار آمریکا عرضه خواهد شد.

نوشته: فردین محمدسور

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *