همه چیز درباره کیا اپتیما ۲۰۲۰

new optima - کیا اپتیما ۲۰۲۰
ب

این روزها تصاویر مختلفی از کیا اپتیمای ۲۰۲۰ منتشر می‌شود و روند همچنان ادامه دارد.

به گزارش کارتور و به نقل از گسترش‌نیوز، با توجه به تصاویری که از نسل جدید کیا اپتیما منتشر شده به نظر می‌رسد با یک سورپرایز بزرگ مواجه نیستیم. یکی از مهم‌ترین نکات در ظاهر این خودرو را می‌توان تغییرات به خصوص در بخش دی‌لایت و چراغ‌های عقب دانست که شکل و شمایل خاصی دارد.

new optima - کیا اپتیما ۲۰۲۰

در تصویر جدید نیز نمای کناری خودرو نشان داده شده که در آن خطوط ملایم از ابتدا تا انتهای بدنه کشیده شده است. طراحی سقف خودرو نیز حالت نمونه‌های کوپه را دارد و چراغ‌های عقب نیز سرتاسر صندوق را پوشانده‌اند.

new optima - کیا اپتیما ۲۰۲۰

در تصویری که از کابین خودرو درز پیدا کرده است ظاهری کاملا مدرن همراه با پشت آمپر دیجیتال را نشان می‌دهد. سیستم مالتی مدیا نیز حالتی کیپارچه و متصل به صفحه کیلومتر را به خود گرفته که این نوع طراحی اخیرا در میان خودروسازان باب شده است. کنسول وسط نیز ظاهری ساده دارد که این کار برای جلوگیری از شلوغی بیش از حد کابین معمولا انجام می‌شود.

new optima - کیا اپتیما ۲۰۲۰

هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی و پیشرانه این خودرو در دسترس نیست. اما انتظار می‌رود که نمونه‌های بهینه هایبرید و phev از این خودرو در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. هرچند که کیا به مرور در حال انتشار تصاویر مختلفی از این خودرو است اما باید تا رونمایی رسمی آن در سال ۲۰۲۰ منتظر ماند.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *