نیسان IMX کورو ؛ مفهومی زشت ۲۰۱۸

Nissan-IMx-Kuro-Concept-2018-نیسان IMX کورو
ب

دنیای خودرو همیشه مخاطبانش را با خوب و بدهایش متحیر می‌کنند. در این میان تنها خوب‌ها جذاب و گیرا نیستند، بلکه مدل‌های نامطلوبی در دنیای خودرو وجود دارند که می‌توانند فکر همگان را برای مدت‌هایی مدید به خود مشغول کنند.

به گزارش کارتور و به نقل از عصرایران، یکی از مفهومی‌ های نه چندان خوب ۲۰۱۸ نیسان IMX کورو است. این خودرو بیش از حد تنبل به نظر می‌ رسد از جمله مدل‌ هایی است که برخی از کارشناسان نبودش را بهتر از ساختش می‌داند.

Nissan-IMx-Kuro-Concept-2018-نیسان IMX کورو

نیسان این خودرو را در نمایشگاه خودرویی ژنو ۲۰۱۸ به نمایش درآورد. این مفهومی به دلیل شکل عجیبش برای یک کراس‌اوور توجهات را به خود جلب کرد. این خودرو به عنوان یک مدل مفهومی جدید اما با ماهیتی کاملا متفاوت ارائه شد.

نیسان مدتی پیش در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ مدل مفهومی IMx KURO را معرفی کرد. آن زمان به نظر می‌رسید که احتمال معرفی یک نسخه تولیدی از خودروهای اینده نیسان بر اساس این مدل وجود دارد.

در نمایشگاه ژنو، اطلاعات بسیار کمی در مورد این کراس‌اوور نیسان به بیرون درز کرد اما طبق گفته منابع آگاه، این کراس‌اوور تقریبا هم اندازه لکسس RX ساخته خواهد شد. همچنین شایعه شده است که این کراس اوور از طرحی با اضلاح جانبی مسطح، سقف پانورامیک و یک جلوپنجره شفاف با آرم نورانی نیسان برخوردار می شود.

Nissan-IMx-Kuro-Concept-2018-نیسان IMX کورو

این کراس‌اوور یک کابین بسیار لوکس با تودوزی ویژه و یک صفحه نمایش عریض و کشیده خواهد داشت که از جلوی راننده تا قسمت میانی روبه‌روی صندلی سرنشین کناری را احاطه خواهد کرد. به نظر می رسد این صفحه نمایش مشابه صفحه نمایش پیرامونی نیسان Xmotion مفهومی باشد.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *