نیسان ورسا مدل ۲۰۲۰ ؛ اتومبیلی زیبا و ایمن‌

Nissan-Versa-2020-نیسان ورسا ۲۰۲۰
ب

اتومبیل نیسان ورسا ۲۰۲۰ محصول جدید شرکت نیسان با ظاهری زیبا و امکاناتی خاص معرفی شد.

نیسان به تازگی مدل ۲۰۲۰ خودرو Versa را در یک فستیوال موسیقی در جنوب ایالت کالیفرنیا معرفی کرده است. مدل ۲۰۲۰ ورسا از هر زاویه‌ای که به آن بنگرید خودرویی زیباتر و مدرن‌تر از نسل قبلی خود به نظر می‌رسد. طراحی آیرودینامیکی این خودرو علاوه بر کاهش مصرف انرژی در حین حرکت، شتاب خودرو را نیز افزایش می‌دهد و به آن دسته از رانندگانی که عاشق سرعت هستند امکاناتی لذت بخش را هدیه می‌دهد.

Nissan-Versa-2020-نیسان ورسا ۲۰۲۰

ارتفاع مناسب این خودرو از سطح زمین سبب افزایش پایستگی آن و کاهش احتمال سرنگون شدن وسیله نقلیه می‌شود. اگر از کنار به این خودرو نگاه کنید هرچه از عقب به سمت جلو خودرو حرکت کنیم باریک‌تر شدن آن را به خوبی احساس می‌کنید. رینگ‌های نیسان ورسا مدل جدید ظاهری جذاب به خودرو بخشیده است.

این خودرو همانند بسیاری از خودرو‌های جدید بدون نیاز به کلید و تنها با فشار دادن یک دکمه مخصوص روشن می‌شود. مهندسان نیسان سیستم‌های صوتی و سرگرمی بسیار مناسبی از قبیل سیستم هوشمند خودرو مجهز به سیستم عامل Android Auto را در آن گنجانده‌اند تا تمامی امکانات لازم در طول سفر‌های دراز مدت فراهم شود.

Nissan-Versa-2020-نیسان ورسا ۲۰۲۰

با توجه به سخت‌گیری‌های زیادی که قانون گذاران اروپایی و آمریکایی در خصوص سیستم‌های ایمنی خودرو‌ها انجام می‌دهند، نیسان نیز خودرو جدید خود را به خوبی با این قوانین منطبق ساخته است تا به راحتی مجوز‌های فروش در آمریکا و اروپا را بدست آورد. از موارد ایمنی که در نیسان Versa مدل ۲۰۲۰ تعبیه شده است می‌توان سپر ایمنی ۳۶۰ درجه، ترمز‌های اضطراری، سیستم تشخیص لاین حرکت، سیستم توفق در پشت چراغ قرمز، سیستم تشخیص نقطه کور و سیستم تشخیص میزان هوشیاری راننده را نام برد.

نیسان ورسا ۲۰۲۰ مجهز به موتور ۱.۶ لیتری است که توانایی تولید ۱۲۲ اسب بخار قدرت را دارد. قیمت این خودرو در ایالات متحده آمریکا ۱۲۳۶۰ دلار است.

Nissan-Versa-2020-نیسان ورسا ۲۰۲۰

باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *