نیسان جوک برف‌ نورد به نمایشگاه خودرویی ژاپن می‌ رود

نیسان جوک برف‌نورد
ب

حدود دو هفته دیگر نمایشگاه خودرویی توکیو رسما آغاز به کار خواهد کرد و نیسان نیز قصد دارد مانند دیگر خودروسازان، محصولات خود را در خانه در معرض دید عموم قرار دهد و به همین مناسبت چند پروژه سفارشی را با خود به غرفه‌اش می‌آورد.

به گزارش کارتور و به نقل از عصرایران، یکی از جالب‌ترین و زمستانی‌ترین این خودروها یک جوک تغییر یافته است که سخت و خشن جلوه کرده و به جای چرخ، زنجیر‌های مثلثی و سخت دارد.

نیسان جوک برف‌نورد

این جوک “نیسمو RSnow” نام دارد و یک نسخه برجسته از SUV کوچک و برجسته نیسان است. از دیگر ویژگی‌های این اسنوموبیل یا خودروی برف‌نورد می‌توان به گلگیرهای ویژه، رشته LED های سقفی، ترکیب رنگ‌های سفید و مشکی مات و برجستگی‌های سبز رنگ نام برد. این خودرو برای عاشقان حرکت روی برف و یخ یا نیروهای گشت در نقاط کوهستانی جهان بسیار رویایی جلوه می‌کند.

ظاهرا برای نیسان استفاده از چنین ظاهر و چرخ‌هایی چندان هم غریبه و ناآشنا نیست. در سال گذشته مدل مفهومی نیسان “روگ وریرر” با ظاهر و چرخ‌های زنجیری مشابه در نمایشگاه خودرویی نیویورک توجه زیادی را به خود جلب کرد.

نیسان جوک برف‌نورد

این خودروی عجیب در توکیو به نسخه سفارشی ایکس تریل ۲۰۱۹ خواهد پیوست. مدل مسابقه‌ای فرمول E، لیف نیسمو RC و GT-R مسابقات قهرمانی سوپر GT از دیگر محصولات نیسان ژاپنی در غرفه این خودروساز در توکیو خواهند بود.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *