نمایشگاه خودروی شیراز افتتاح شد

ب

نمایشگاه خودروی شیراز امروز با حضور شرکت های ایران خودرو، سایپا، کارمانیا، مدیران خودرو، گروه بهمن و کویر موتور افتتاح شد.

در این نمایشگاه، دو غول خودروسازی کشور یعنی ایران خودرو و سایپا، مثل همیشه و همانند سایر نمایشگاه های دیگر، حضور یافته و محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

ایران خودرو در شیراز محصولاتی چون دنا و پژو پارس را به نمایش گذاشت. همچنین محصولات هایما نیز در غرفه ایران خودرو، رخ نمایی می کردند.

غرفه نارنجی پوش ها با حال و هوای محصولات جدید

غرفه شرکت سایپا یا بهتر بگوییم سالن اختصاصی سایپا، نسبت به سایر قسمت های نمایشگاه رنگ و بوی محصول جدید را به خود گرفته است. خودروهایی چون زوتی تی۶۰۰ و چانگان ایدو XT از جمله محصولات جدیدی هستند که به تازگی در غرفه این خودروساز وطنی دیده می شوند. در کنار این خودروهای جدید، محصولات دیگری چون ساینا، کوییک، برلیانس اچ۲۲۰ و سیتروئن سی۳ به نمایش درآمدند و با بازدید نسبتا خوب بازدیدکنندگان مواجه شدند.

زیر چادر چیه؟

در سالن مختص به شرکت سایپا، خودرویی در زیر چادر جای گرفته و گویا این خودرو، طراحی سایپا بوده و بزودی باید منتظر یک خودروی ملی جدید در بازار خودرویی کشور باشیم!

 

جناب اس۷ در غرفه کارمانیا

شرکت کارمانیا به عنوان نماینده و تولید کننده محصولات شرکت بی وای دی در ایران، در نمایشگاه شیراز با مدل های اف۳، اس۶ و اس۷ حضور یافت. مدل اس۷ که ملقب به آقای خاص نیز هست، توانست نظر مراجعه کنندگان را جلب کرده و بازدید خوبی را به ثبت برساند.

مدیران خودرو با گل سرسبد محصولات، چری تیگو۷ !

مدیران خودرو نیز به عنوان یکی از بزرگترین خودروسازان کشور، از نمایشگاه شیراز عقب نمانده و با محصولاتی چون تیگو۵ و تیگو۷ به شیراز امد.

گروه بهمن؛ فاو، هاوال و مزدا

اگر از مزدا فاکتور بگیریم، فاو و هاوال را می توان نقطه عطفی در غرفه گروه بهمن قلمداد کرد. چرا که مزدا ۳ تولیدی بهمن سال هاست که از رده خارج شده و با توجه به داشتن سابقه تولید چند ساله در ایران، دیگر جذابیت چندانی برای مراجعه کنندگان ندارد.

سایه سنگین غیاب برندهای مطرح بر روی رویدادهای مهم خودرویی کشور

تحریم های خصمانه و مواردی چون ممنوعیت واردات خودرو، همانند طناب داری است که به دور گلوی حوزه خودرویی کشورمان پیچیده شده است. غیاب برندهای مطرحی چون تویوتا “ایرتویا“، رنو “نگین خودرو“، نیسان “جهان نوین اریا” و … از جذابیت های رویدادهای خودرویی کشور، همانند نمایشگاه شیراز که محدود به چند برند بیشتر نیست، می کاهد. امیدواریم که در رویدادهای خودرویی بعد این مشکلات به پایان رسیده و مجددا بتوانیم شاهد حضور خودروهای خاص در نمایشگاه های خودرویی کشور باشیم.

نوشته: مهدی درفشی

تصویر: بهشاد زیانی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *