افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در حضور مسئولین و اصحاب رسانه + تصاویر

سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران
ب

سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران افتتاح شد.

امروز در حضور مسئولین و اصحاب رسانه، سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب افتتاح شد. فعالیت این نمایشگاه از روز سه شنبه مورخ ۱۸ دی ما ۹۷ آغاز و تا روز جمعه، ۲۱ دی ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت. علاقه مندان می توانند برای بازدید از سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، در بازه زمانی تعیین شده از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب حضور یابند.

حضور خودروسازان بزرگ کشور با محصولات جدید

سایپا و ایران خودرو به عنوان خودروسازان بزرگ ایران، همواره در همه ی نمایشگاه های خودرویی کشور فعال بوده و سعی بر ارائه جدیدترین محصولات و دستاوردها به مخاطبین خود داشته اند. حال سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این دو خودروساز بزرگ، با جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود حاضر شده اند.

پژو ۲۰۷i مجهز به مونروف، آپشنال ایران خودرویی ها!

در غرفه آبی پوش های پایتخت، بیش از هر خودروی دیگری، پژو ۲۰۷ با تجهیز بر مونروف، جلب توجه می کند. ایران خودرویی ها با ظرافت و دقت تمام نسبت به جایگذاری مونروف اقدام کرده اند. اگر چه پیش تر پژو ۲۰۶ از این آپشن بهره مند بوده و احتمالا ایران خودرویی ها باز هم تکنولوژی این قطعه را از پژو ۲۰۶ عاریه گرفته اند. در کنار این خودروها، یک دستگاه پژو ۲۰۷ صندوقدار تیون شده نیز در غرفه آپکو جلب توجه می کند.

ساینا EV، خودروی پاک سایپا در نمایشگاه

در غرفه سایپایی ها، رهام و ساینا EV به عنوان جدیدترین محصولات این شرکت در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران حاضر شده اند. ساینا EV را می توان یکی از پاک ترین خودروهای حاضر در نمایشگاه قلمداد نمود که با بهره وری از موتور برقی، آلایندگی تولیدی آن تقریبا صفر است.

زامیاد پادرا بروز رسانی شد

در کنار سایپا، زامیاد با دستی پر حاضر شده و با خودروهای کار و تجاری ایویکو، فودی و دانگ فنگ چین به سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران آمده است. همچنین زامیاد در این نمایشگاه از وانت پادرای فیس لیفت شده پرده برداشت.

غرفه عظیم خودرو مزین به قدرتمندترین خودروی تولید داخل

سال گذشته، در غرفه عظیم خودرو شاهد حضور فوتون ساوانا و برخی از محصولات ماهیندرای هند بودیم. پس از گذشت یک سال و با شروع تولید فوتون ساوانا در ایران، هم اکنون در غرفه عظیم خودرو شاهد حضور قدرتمندترین خودروی تولید داخل هستیم. در کنار فوتون ساوانا و در غیاب هندی ها، محصولات هن تنگ حضور دارند. تولید هن تنگ X7 به تازگی در بروجرد آغاز شده و این خودرو نیز پس از فوتون ساوانا، از قدرتمندترین خودروهای تولید داخل محسوب می گردد.

پیش فروش محصولات بیسو همزمان با آغاز فعالیت نمایشگاه

سیف خودرو با کراس اوورهای بیسو T3 و T5 در سومین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران حضور یافته و از روز سه شنبه، پیش فروش این دو کراس اوور را آغاز خواهد کرد. با توجه به شرایط جدید فروش محصولات بیسو، مدل T3 با پیش پرداخت ۹۰ میلیون تومان و مدل T5 با پیش پرداخت ۱۲۵ میلیون تومان از سوی سیف خودرو به فروش خواهد رسید.

خودروهای لوکس در غرفه مجموعه ۴۵۸ دیزاین

غرفه مجموعه ۴۵۸ دیزاین را می توان از جذاب ترین غرفه های سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران حساب آورد. در غرفه این مجموعه، خودروهایی نظیر پورشه ۷۱۸ و لوتوس الیزه قرار داشته و حضور این دو خودروی ارزشمند، تا حدودی کفه ترازوی بازدید را قطعا به نفع این غرفه سنگین تر خواهد کرد. مجموعه ۴۵۸ دیزاین در زمینه ی دیزاین و طراحی خودرو و همچنین امور حفاظتی از بدنه و متریال مصرفی در خودرو فعالیت داشته و از بهترین های حوزه کاری خود به شمار می رود.

 

 

نوشته: مهدی درفشی

تصاویر: مهشید کردار

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *