نسل دوم تویوتا ۸۶ در راه است

۲۰۱۹-toyota-86-render-نسل دوم تویوتا ۸۶
ب

تویوتا ۸۶ که از سال ۲۰۱۲ معرفی شده یکی از قدیمی ترین خودروهای اسپرت در بازار است و برخی معتقدند که این خودرو نیاز به جایگزینی دارد.

به گزارش کارتور، اگرچه هنوز تصاویری از نسل دوم این خودرو منتشر نشده اما حداقل می دانیم که این خودروی جدید در دست ساخت است و بار دیگر همتایی به عنوان سوبارو BRZ خواهد داشت. اکنون گزارش شده است که این دو خودرو از پلتفرم سوبارو به پلتفرم TNGA تویوتا تغییر خواهند کرد.

تغییر ساختار در این دو مدل می تواند ساختار دیفرانسیل عقب را به همراه داشته باشد. گفته می شود در حالی که تویوتا پلتفرم این خودروها را تامین می کند، سوبارو تامین نیرومحرکه آن ها را بر عهده خواهد داشت که احتمالا یک نسخه توربوشارژ ۲٫۴ لیتری گرفته شده از Ascent خواهد بود.
گفته می شود قدرت این خودروها از ۲۰۰ به ۲۵۵ اسب بخار افزایش خواهد یافت و گشتاور آن نیز تغییر خواهد کرد. در مقابل، تویوتا ۸۶ کنونی دارای گشتاور ۲۱۲ نیوتون متر و شتاب صفر تا صد ۷٫۶ ثانیه با گیربکس دستی و ۸٫۲ ثانیه با گیربکس اتوماتیک است.
گفته می شود تویوتا و سوبارو تغییراتی در کابین این خودروها نیز اعمال خواهند کرد که شامل مواد بهتر به منظور ارتقای کیفیت آن ها نیز می شود. کابین این خودروها نه تنها مواد با کیفیت تر خواهد داشت بلکه تکنولوژی های قابل توجهی نیز برای آن ها تعبیه خواهد شد.
البته تمام این تغییرات هزینه بر خواهند بود و نسل جدید این خودروهای اسپرت قیمت بیش تری خواهد داشت.
۲۰۱۹-toyota-86-render-نسل دوم تویوتا ۸۶

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *