نسل جدید پژو ۳۰۸ به زودی رونمایی می شود

peugeot-308-render-2022-پژو ۳۰۸ جدید
ب

نسل آینده خودروی کاملاً جدید پژو ۳۰۸ سال ۲۰۲۲ روانه بازار خواهد شد به علاوه آنکه این هاچ بک جذاب به سامانه موتوری هیبریدی نیز مجهز خواهد گردید.

به گزارش کارتور، رونمایی ۳۰۸ در سال ۲۰۱۴ سرآغاز طراحی های جدید شرکت پژو بود و پس از آن خودروهای متفاوت ۳۰۰۸، ۵۰۰۸، ۲۰۸ و ۲۰۰۸ نیز رونمایی شدند.

نسل آینده ۳۰۸ قرار است نقش مشابهی را در آینده محصولات پژو بازی کند و در کمتر از دو سال روانه بازار شود. لذا احتمال دارد که شاهد رونمایی آن در اواخر سال ۲۲۱ باشیم.

peugeot-308-render-2022-پژو ۳۰۸ جدید

خودروی فوق بر روی نسخه به روز رسانی شده EMP2 که چند محصول دیگر پژو سیتروئن بر روی آن تولید شده اند، ساخته خواهد شد. پیش‌تر این پلتفرم برای ساخت همین خودروی پژو ۳۰۸ معرفی شده بود. از آنجا که می دانیم پژو محصولات ساخته شده روی این پلتفرم را با موتورهای هیبریدی نیز عرضه می کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که ۳۰۸ با ترکیبی از یک موتور ۱٫۶ لیتری بنزینی و یک موتور برقی که بر روی محور جلو نصب می گردد عرضه شود. البته گمان می رود که برای افزایش قدرت و نیز تولید نمونه دو دیفرانسیل، یک موتور برقی دیگر بر روی محور عقب نصب شود.

با توجه به تغییرات صورت گرفته بر روی ۳۸ جدید می توان آن را رقیب فولکس واگن گلف R دانست. اعلام نشده که ۳۰۸ جدید با ساختارهای بدنه ای مختلف از هاچ بک تا صندوق دار تولید خواهد شد.

peugeot-308-render-2022-پژو ۳۰۸ جدید

خبرخودرو

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *