نسل جدید فولکس واگن گلف معرف لوگوی تازه این برند خواهد بود

next-golf-mk8-فولکس واگن گلف
ب

فولکس واگن گلف یکی از نمادین ترین هاچ بک هایی است که توسط این خودروساز عرضه شده و تاکنون بیش از ۳۵ میلیون دستگاه فروش داشته است.

به گزارش کارتور، گلف جدید که اکنون وارد نسل هشتم خود خواهد شد به طور رسمی توسط این خودروساز آلمانی در حال تست نهایی با بدنه ای آماده تولید و با پوشش سفید و مشکی تبلیغ شده است.

گلف Mk8 وارد دوره نیرومحرکه های برقی، دنیای کابین های دیجیتالی شده و متصل، کمک رانندگی و عملکردهای آنلاین و خدمات می شود. در عین حال، Klaus Bischoff، مدیر طراحی فولکس واگن اعلام کرد گلف جدید مدل ممتاز جذابی خواهد بود. اگرچه پوشش استتاری این خودرو اطلاعات طراحی آن را پنهان کرده، می دانیم که طراحی نوینی برای گلف در نظر گرفته شده است. این خودرو هم چنین دارای طراحی تکاملی نسل قبلی خود خواهد بود. هم چنین، فولکس واگن با گلف جدید از لوگوی جدید خود نیز رونمایی خواهد کرد.

next-golf-mk8-فولکس واگن گلف

نیم رخ این خودرو به طور قابل توجهی قابل تشخیص است اما هیچ اطلاعاتی از ابعاد گلف جدید در دست نیست. بی شک این هاچ بک ابعادی بزرگ تر دارد و فضای کابین بیش تری را فراهم می سازد. کابین این خودرو چنان چه در تصاویر درز کرده مشخص است به نمایشگر لمسی جدید، پانل تجهیزات دیجیتال و ساختار داشبورد مدرنی مجهز می شود. گزینه های موتور این خودرو از مدل قبلی آن گرفته می شوند که شامل نسخه های هیبریدی نیز می شود.

زمان دقیق معرفی این خودرو مشخص نیست اما گمان می رود نسل جدید گلف در ماه اکتبر رونمایی شود.

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *