نسخه کلکسیونی رولزرویس سیلور گوست ، فقط ۳۵ عدد!

نسخه کلکسیونی رولزرویس سیلور گوست ، فقط ۳۵ عدد!
ب

یادآور روزهای طلایی رولزرویس …

در اوایل قرن گذشته “سیلور گوست رولزرویس” بهترین خودروی جهان نامیده شد. اینک یک نسخه مدرن و ویژه از “گوست” قصد دارد این عنوان را بار دیگر از آن خود کند.

به نقل از عصر ایران، این خودرو روح نقره‌ای نام دارد و انتظار می رود در تعداد محدودی ارائه گردد. پیش‌بینی می شود تنها ۳۵ دستگاه از این خودرو نور روز راببینید و همه آنها به شکل ویژه‌ای برجسته ارائه شوند.

قرار است ترکیب رنگ بدنه بیننده را به یاد اولین سیلور گوست‌ها بیندازند و نوستالژی آن خودرو را زنده کنند. بخش‌های مسی نیز در بعضی از بخش‌های محفظه موتور و مرکز رینگ‌ها به کار رفته‌اند.

با این حال هیچ رولزرویسی رو بدون مجسمه روی کاپوت رولزرویس نمی‌شود. به همین دلیل این شرکت در این نسخه مجسمه معروف و حکاکی کروم اطراف چرخ‌ها را نقره‌اندود کرده است. دستگاه رنگ‌آمیزی درجه‌ یک رولزرویس به ۸ ساعت زمان نیاز دارد تا بتواند هر خودرو را رنگ نماید و البته از ذرات خالص نقره در این رنگ‌آمیزی استفاده کند.

رولزرویس در داخل کابین نیز از پوشش چرم سبز جنگلی به همراه چرم نقره‌ای نوینی که اولین بار در محصولات این کمپانی بکار رفته سود برده است. قیمت این خودرو همچنان نامشخص است و انتظار قیمت ارزانی نیز از آن نمی‌رود.

 

کارتور

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *