نسخه اسپید از بنتلی Flying Spur در راه است

bentley-flying-spur-speed-spy-shots-نسخه اسپید از بنتلی Flying Spur
ب

بنتلی Flying Spur جدید با بیشینه سرعت ۳۳۳ کیلومتر بر ساعت خود یک سدان لوکس بسیار سریع است اما تصاویر درز کرده جدید نشان می دهند که این برند روی نسخه Flying Spur اسپید کار می کند که دارای قابلیت های عملکرد بالاتری خواهد بود. این سدان پرسرعت می تواند در سرعت های بسیار بالا سرنشینان خود را در نهایت آرامش نگه دارد.

به گزارش کارتور، Flying Spur اسپید بسیار شبیه به مدل کنونی خود به نظر می رسد اما برخی جزئیات مشکی شده دارد. جلوپنجره مشبک، شکاف هایی در دماغه، هواکش های B شکل روی گلگیر، تریم شیشه ها و لوله اگزوز چهارقلوی این خودرو اکنون رنگی تیره تر دارند. این مدل دارای رینگ هایی با پنج پره سه گانه و رنگ خاکستری تیره است.

bentley-flying-spur-speed-spy-shots-نسخه اسپید از بنتلی Flying Spur

تغییرات کابین این خودرو هنوز مشخص نیستند اما گمان می رود Flying Spur اسپید همچون مدل کنونی کابینی بسیار جادار داشته باشد. عناصری همچون تریم فیبر کربنی می توانند در این خودرو تعبیه شوند.

Flying Spur اسپید به منظور افزایش عملکرد از نیرومحرکه ای هیبریدی شارژی بهره خواهد برد. اگر با دقت به پشت این خودرو توجه شود می توان فلاپی را که روی گلگیر عقب سمت راننده، پورت شارژ آن را پنهان کرده است تشخیص داد.

bentley-flying-spur-speed-spy-shots-نسخه اسپید از بنتلی Flying Spur

گفته می شود نیرومحرکه این خودرو نسخه بای توربو ۴٫۰ لیتری V8 گرفته شده از پورشه پانامرا توربو S E-Hybrid خواهد بود. این نیرومحرکه قدرت ۶۸۰ اسب بخار تولید می کند اما بنتلی می تواند نسخه ای ارتقا شده از آن را نیز به کار ببرد.

هنوز مشخص نیست که Flying Spur اسپید چه زمانی رونمایی می شود. به نظر می رسد فروش این خودرو أواخر سال ۲۰۲۰ آغاز شود.

خبرخودرو

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *