نامزدهای برترین خودروی سال اروپا معرفی شدند؛ رقابتی نفس گیر میان برترین ها!

خودروی سال اروپا
ب

نامزدهای برترین خودروی سال اروپا

از سال ۱۹۶۴ میلادی بود اروپایی ها تصمیم گرفتند که هر ساله، با برگزاری آزمون های متفاوت از انواع خودروهای سواری، برترین خودروی سال اروپا را مشخص کنند. در نتیجه این رویداد، روور ۲۰۰۰ به عنوان خودروی سال ۱۹۶۴ میلادی در اروپا انتخاب شد. این رویداد رقابتی، دارای هیچگونه کلاس بندی خاصی نیست و ممکن است در آخرین لحظات، یک خودروی هاچ بک اقتصادی رقیبی سرسخت برای یک شاسی بلند لوکس باشد!

خودروی سال اروپا – ۲۰۱۷ میلادی

در این سال نیز همانند سال های گذشته، خودروهای جذابی در مسابقه انتخاب برترین خودروی اروپا حضور داشتند اما در نهایت، خودروهای پژو ۳۰۰۸، سئات ایبیزا و ب ام و سری ۵ توانستند به ترتیب رتبه اول تا سوم عنوان برترین خودروی سال اروپا را کسب کنند.

رویداد امسال، جذاب تر از همیشه!

امسال نیز به رسم سال های گذشته، اروپایی ها با چالش کشیدن انواع خودروهای سواری، برترین خودروی سال اروپا را برمی گزینند. در میان انبوهی از خودروهای شرکت کننده در این رویداد جذاب خودرویی، در نهایت ۷ خودرو راهی فینال شده که از این تعداد، ۳ خودرو پیروز رقابت خواهند شد.

اسامی خودروهای انتخابی عبارتند از: مرسدس بنز E کلاس، پژو ۵۰۸، کیا سید، جگوار E-PACE، سیتروئن C5 ایرکراس، فورد فوکوس و آلپاین A110

 

 

نوشته: مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *