مک لارن ۵۷۰S اسپایدر

مک لارن ۵۷۰S اسپایدر ، ترکیبی از پویایی و نبوغ مهندسان این شرکت است. با ارائه ی ویژگی های فوق العاده ای نظیر قسمت های کربنی بدنه، استفاده از پیشرانه قدرتمند و عملکرد فوق العاده مک لارن ۵۷۰S اسپایدر را به یک خودروی لوکس و اسپرت مبدل می سازد.
مک لارن ۵۷۰S اسپایدر یک خودروی محور عقب است که در مجموعه خودروهای اسپرت مک لارن به عنوان سومین مدل در کنار مدل های کوپه و جی تی قرار گرفته است.
مک لارن ۵۷۰S اسپایدر در مقایسه با نسخه کوپه می تواند یک تجربه رانندگی بسیار جذاب و هیجان انگیز ارائه دهد.
سقف متحرک ۵۷۰S اسپایدر با استفاده از فناوری های اثبات شده در مدل های ۶۵۰S و ۶۷۵LT اسپایدر ساخته شده است. مک لارن با بهره وری از پانل های کامپوزیتی سبک وزن ظاهری هدفمند و بی نظیر را برای ۵۷۰S اسپایدر ایجاد کرده است.
نسخه اسپایدر ۵۷۰S هیچ تفاوتی از لحاظ عملکرد در مقایسه با نسخه کوپه ۵۷۰S ندارد، زیرا ۵۷۰S اسپایدر همان جذابیت و پویایی چشمگیر را حفظ کرده و حتی می تواند جذاب تر باشد.

 

سقف متحرک مک لارن ۵۷۰S اسپایدر با استفاده از یک دکمه کنترلی ساده به راحتی باز یا بسته می شود. زمان مورد نیاز برای باز یا بسته شدن سقف تنها ۱۵ ثانیه است. مک لارن برای ارائه هر چه بهتر پوشش سقف و مقاوم سازی آن، از بهترین نوع پارچه موجود استفاده نموده است. علاوه بر کیفیت بالای پوشش سقف نیز می توان به عایق بودن بسیار بالای آن اشاره کرد. چرا که پس از بسته شدن سقف دیگر هیچ صدای اضافه ای وارد کابین نمی شود.

مک لارن ۵۷۰S اسپایدر مجهز به یک پیشرانه هشت سیلندر ۳٫۸ لیتری توئین توربو بوده و توانایی تولید حداکثر گشتاور تولیدی ۶۰۰ نیوتن متری بین ۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰ دور در دقیقه را دارد. این پیشرانه قدرتمند به یک جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک متصل بوده و با هماهنگی های بسیار دقیق بین این اجزا، مک لارن ۵۷۰S اسپایدر را قادر به ثبت شتاب ۰ تا ۱۰۰ در ۳٫۲ ثانیه می سازد. همچنین این سوپر اسپرت لوکس انگلیسی می تواند تنها در زمان ۹٫۶ ثانیه به سرعت بیش از ۳۳۰ کیلومتر در ساعت برسد.

مک لارن ۵۷۰S اسپایدر در سیستم تعلیق همانند نسخه کوپه عمل می کند. راننده می تواند از سه حالت اسپرت، نرمال و جاده، سیستم تعلیق خودرو را بسته به شرایط موجود تطبیق دهد. این تطبیق پذیری تضمین می کند که ۵۷۰S اسپایدر مناسب برای استفاده های روزمره نیز هست.
در مک لارن ۵۷۰S اسپایدر فرمان الکتریکی، ترمزهای کربنی سرامیکی و تایرهای پیرلی به طور استاندارد ارائه داده می شود.

مک لارن برای پوشش طیفی وسیع از سلایق مشتریان، ۲۰ رنگ را برای ۵۷۰S اسپایدر درنظر گرفته است. علاوه بر این مشتریان توانایی شخصی و سفارشی سازی ۵۷۰S اسپایدر را نیز با پرداخت مبلغی اضافه خواهند داشت.

 

مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت