مک لارن 570S اسپایدر

مک لارن 570S اسپایدر ، ترکیبی از پویایی و نبوغ مهندسان این شرکت است. با ارائه ی ویژگی های فوق العاده ای نظیر قسمت های کربنی بدنه، استفاده از پیشرانه قدرتمند و عملکرد فوق العاده مک لارن 570S اسپایدر را به یک خودروی لوکس و اسپرت مبدل می سازد.
مک لارن 570S اسپایدر یک خودروی محور عقب است که در مجموعه خودروهای اسپرت مک لارن به عنوان سومین مدل در کنار مدل های کوپه و جی تی قرار گرفته است.
مک لارن 570S اسپایدر در مقایسه با نسخه کوپه می تواند یک تجربه رانندگی بسیار جذاب و هیجان انگیز ارائه دهد.
سقف متحرک 570S اسپایدر با استفاده از فناوری های اثبات شده در مدل های 650S و 675LT اسپایدر ساخته شده است. مک لارن با بهره وری از پانل های کامپوزیتی سبک وزن ظاهری هدفمند و بی نظیر را برای 570S اسپایدر ایجاد کرده است.
نسخه اسپایدر 570S هیچ تفاوتی از لحاظ عملکرد در مقایسه با نسخه کوپه 570S ندارد، زیرا 570S اسپایدر همان جذابیت و پویایی چشمگیر را حفظ کرده و حتی می تواند جذاب تر باشد.

 

سقف متحرک مک لارن 570S اسپایدر با استفاده از یک دکمه کنترلی ساده به راحتی باز یا بسته می شود. زمان مورد نیاز برای باز یا بسته شدن سقف تنها 15 ثانیه است. مک لارن برای ارائه هر چه بهتر پوشش سقف و مقاوم سازی آن، از بهترین نوع پارچه موجود استفاده نموده است. علاوه بر کیفیت بالای پوشش سقف نیز می توان به عایق بودن بسیار بالای آن اشاره کرد. چرا که پس از بسته شدن سقف دیگر هیچ صدای اضافه ای وارد کابین نمی شود.

مک لارن 570S اسپایدر مجهز به یک پیشرانه هشت سیلندر 3.8 لیتری توئین توربو بوده و توانایی تولید حداکثر گشتاور تولیدی 600 نیوتن متری بین 5000 تا 6500 دور در دقیقه را دارد. این پیشرانه قدرتمند به یک جعبه دنده 7 سرعته اتوماتیک متصل بوده و با هماهنگی های بسیار دقیق بین این اجزا، مک لارن 570S اسپایدر را قادر به ثبت شتاب 0 تا 100 در 3.2 ثانیه می سازد. همچنین این سوپر اسپرت لوکس انگلیسی می تواند تنها در زمان 9.6 ثانیه به سرعت بیش از 330 کیلومتر در ساعت برسد.

مک لارن 570S اسپایدر در سیستم تعلیق همانند نسخه کوپه عمل می کند. راننده می تواند از سه حالت اسپرت، نرمال و جاده، سیستم تعلیق خودرو را بسته به شرایط موجود تطبیق دهد. این تطبیق پذیری تضمین می کند که 570S اسپایدر مناسب برای استفاده های روزمره نیز هست.
در مک لارن 570S اسپایدر فرمان الکتریکی، ترمزهای کربنی سرامیکی و تایرهای پیرلی به طور استاندارد ارائه داده می شود.

مک لارن برای پوشش طیفی وسیع از سلایق مشتریان، 20 رنگ را برای 570S اسپایدر درنظر گرفته است. علاوه بر این مشتریان توانایی شخصی و سفارشی سازی 570S اسپایدر را نیز با پرداخت مبلغی اضافه خواهند داشت.

 

مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *