موستانگ ۸۰۸ اسب‌بخاری با شتاب ۳.۳ ثانیه

موستانگ ۸۰۸ اسب‌بخاری با شتاب ۳.۳ ثانیه
ب

۱۰ هزارمین هیولای هنسی

هنسی از سال ۱۹۹۱ که فعالیت در عرصه تیونینگ و تقویت خودرو را آغاز کرد، بیش از ۶.۵ میلیون اسب‌بخار قدرت در قالب ۹.۹۹۹ دستگاه خودرو تقویت‌شده خود به مشتریان ارائه کرده؛ یعنی بیش از ۶۵۰ اسب‌بخار با هر خودرو! در ۱۰هزارمین محصول هنسی که برپایه ماستنگ جی‌تی ۲۰۱۸ توسعه یافته، قدرت از این عدد نیز فراتر رفته است.

موستانگ ۸۰۸ اسب‌بخاری با شتاب ۳.۳ ثانیه

در 10هزارمین هنسی که Heritage Edition Mustang نام گرفته، خروجی موتور 5.0 لیتری V8 فورد به 808 اسب‌بخار و بیشینه گشتاور آن به 918 نیوتن‌متر رسیده که در دور 4.500 در دسترس قرار می گیرد. با این خروجی ویرانگر، Heritage Edition Mustang در 3.3 ثانیه به تندی 96 کیلومتر در ساعت می‌رسد می تواند تا 322 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد. شتاب 400 متر آن نیز 10.7 ثانیه اعلام شده که با حداکثر سرعت 212 کیلومتر در ساعت (در طول 400 متر) همراه است.
Heritage Edition Mustang در کنار این پیشرانه تقویت شده، دارای جزئیات گرافیکی بدنه به رنگ سفید است و سوار بر چرخ های 20 اینچ پوشش‌یافته با تایر های میشلن پایلوت اسپرت کاپ 2، از فنربندی اسپرتی تر، ترمز های برمبو و اجزای بدنه فیبرکربن بهره می برد. هنسی تنها 19 دستگاه از Heritage Edition Mustang به فروش خواهد رساند که برای هر یک، قیمت پایه 89.950 دلاری در نظر گرفته شده است.

منبع:عصرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *