منتظر رونمایی نسل بعدی هوندا سیتی باشید

۲۰۲۰-honda-city-هوندا سیتی جدید
ب

نسل پنجم هوندا سیتی به تازگی با بدنه آماده تولید در حال تست در تایلند دیده شده است.

به گزارش کارتور، قرار است سیتی جدید اواخر ماه آینده در تایلند رونمایی جهانی شود و پس از آن راهی بازارهای آسیایی خواهد شد. از طرف دیگر، هوندا سیتی جدید احتمالا اواسط سال ۲۰۲۰ وارد بازار هند خواهد شد.

۲۰۲۰-honda-city-هوندا سیتی جدید

هوندا سیتی جدید الهام گرفته از سیویک خواهد بود

تصاویر درز کرده جدید نشان می دهند که دماغه سیتی الهام گرفته از هوندا سیویک خواهد بود. با توجه به این امر، نسل جدید سیتی دارای چراغ های جلوی LED باریک، کاپوت شیب دار و جلوپنجره مشبک با نوار کرومی عریض بین چراغ های جلو خواهد بود. نیم رخ این خودرو خط سقفی کوپه شکل و رینگ های چند پره خواهد داشت. قسمت پشت این خودرو نیز با چراغ های عقب LED مجزا و سپر اصلاح شده شاخص می شود.

۲۰۲۰-honda-city-هوندا سیتی جدید

گمان می رود هوندا سیتی ۲۰۲۰ از پلتفرمی جدید بهره ببرد که آن را کشیده تر و عریض تر از مدل کنونی می کند. این امر به افزایش فضای کابین مخصوص برای سرنشینان عقب کمک خواهد کرد. کابین سیتی جدید نیز همچون بدنه آن کاملا جدید خواهد بود. گمان می رود طراحی داشبورد نوین با صندلی های راحت تر برای این خودرو تعبیه شود.

گمان می رود زیر کاپوت هوندا سیتی جدید موتور ۱٫۰ لیتری سه سیلندر توربوشارژ iVTEC بنزینی با قدرت ۱۲۰ اسب بخار تعبیه شود. این خودرو می تواند به موتور ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر iVTEC بنزینی نیز مجهز شود که به سیستم هیبریدی متعادل i-MMD متصل می شود.

خبرخودرو

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *