معرفی کیا سورنتو مدل ۲۰۲۱ ؛ رقیب هموطن سانتافه

Kia-Sorento-2021- کیا سورنتو ۲۰۲۱

کیا موتورز اولین تصاویر از سورنتو جدید و به روز شده را منتشر کرد.

به گزارش کارتور، نسل چهارم این شاسی بلند متوسط اکنون دارای طراحی نوینی است که نه تنها مجلل تر به نظر می رسد بلکه سبک طراحی نوینی برای خودروهای کیا به همراه دارد.

سورنتو جدید با فاصله گرفتن از طراحی منحنی مدل کنونی، دارای کاپوتی عمودتر با جلوپنجره tiger-nose تهاجمی است. چراغ های جلوی مربعی این خودرو با جلوپنجره ادغام شده اند و از عناصر روشنایی نوین نیز بهره می برند.

Kia-Sorento-2021- کیا سورنتو ۲۰۲۱

سپر بازطراحی شده این خودرو هم چنین به رکاب های زیرین مصنوعی در جلو مجهز می شود. در نیم رخ این خودرو خط سقف کشیده تر و برجستگی منحصر به فردی روی ستون C تعبیه شده است. این خودرو اورهنگ های بزرگ تری نیز دارد و فاصله بین دو محور آن افزایش یافته است.

Kia-Sorento-2021- کیا سورنتو ۲۰۲۱

یک خط شانه تیز نیز به سمت قاب چراغ های عقب این خودرو کشیده شده است. تغییراتی کلی نیز در قسمت پشت این خودرو اعمال شده که طراحی چراغ های عقب مجزای آن جدید استو در صندوق عقب بازطراحی شده ظاهری جذاب تر به این شاسی بلند می دهد. اما جالب تر است که سپر عقب این خودرو دارای عناصری از کانسپت Imagine کیا است.

Kia-Sorento-2021- کیا سورنتو ۲۰۲۱

هنوز اطلاعاتی از نیرومحرکه سورنتو جدید منتشر نشده است اما تایید شده که این خودرو با آپشن نیرومحرکه برقی نیز ارائه می شود. نسل جدید این مدل در سبد محصولات رو به رشد کیا به مدل هایی همچون سلتوس، استونیک، اسپرتیج و تلوراید می پیوندد.

Kia-Sorento-2021- کیا سورنتو ۲۰۲۱

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

دیدگاه ها

  • محمد ۱۳۹۸-اسفند-۰۱ :: ۳:۲۴ ب.ظ

    سورنتو همیشه شیک تر و جذاب تر از سانتافه بوده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *