معرفی نیسان پاترول مدل ۲۰۲۰

۲۰۲۰-Nissan-Patrol-نیسان پاترول ۲۰۲۰
ب

نیسان استرالیا طیف مدل های پاترول آفرود خود را با مجموعه جدیدی از کمک های ایمنی نیمه خودران به روز کرده اما سیستم سرگرمی اطلاعاتی با نمایشگر دوگانه و صفحه آینه ای تلفن همراه برای آن ارائه نمی شود.

به گزارش کارتور، ترمز اضطراری خودکار به صورت استاندارد در پاترول به روز شده ارائه می شود که قیمت آن با افزایش ۳۱۱۰ دلاری از ۷۵۹۹۰ دلار برای مدل Ti شروع می شود.

قبلا این تکنولوژی تنها برای مدل ممتاز Ti-L ارائه می شد و فاقد شناسایی عابرپیاده بود.

۲۰۲۰-Nissan-Patrol-نیسان پاترول ۲۰۲۰

پاترول به روز شده، علاوه بر ترمز اضطراری خودکار به هشدار ترافیک پشت، کروز کنترل، هشدار تغییر مسیر و مانیتور نقاط کور در تمام مدل ها نیز مجهز خواهد شد.

تجهیزات استاندارد در این خودرو شامل ناوبری ماهواره ای، صندلی های جلوی برقی، مانیتور دید محیطی و تریم چرمی برای صندلی ها و فرمان در نسخه Ti نیز می شود.

در عین حال، نسخه ممتاز Ti-L این خودرو با افزایش قیمت ۲۱۱۰ دلاری اکنون ۹۱۹۹۰ دلار قیمت دارد.

۲۰۲۰-Nissan-Patrol-نیسان پاترول ۲۰۲۰

نسخه ممتاز Ti-L در مقایسه با مدل پایه این خودرو دارای نمایشگرهای سرگرمی برای ردیف دوم صندلی ها، عملکرد حافظه برای صندلی راننده و آینه ها، سیستم صوتی Bose، سانروف، ریل های سقف و صندلی های جلوی دارای گرم کن و سردکن است.

علاوه بر به روز رسانی های ایمنی، پاترول به روز شده به چراغ های جلو و جلوپنجره برجسته تر، چراغ های عقب به روز شده و رینگ های آلیاژی نوین نیز مجهز می شود.

۲۰۲۰-Nissan-Patrol-نیسان پاترول ۲۰۲۰

نیسان اعلام کرد سیستم تهویه هوای این خودرو نیز ارتقا یافته تا جریان هوای ارتقا یافته را مخصوصا در قسمت پشت فراهم سازد در حالی که گرم کن های صندلی آن اکنون فضای پیش تری را پوشش می دهند.

نیروی این خودرو همچنان از موتور دمش طبیعی ۵٫۶ لیتری V8 با قدرت ۴۰۰ اسب بخار و گشتاور ۵۶۰ نیوتون متر تامین می شود که نیرو را از طریق گیربکس اتوماتیک هفت سرعته به چهار چرخ منتقل می کند.

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *