معرفی نسخه کیو از نخستین‌ شاسی‌بلند آستون‌ مارتین

آستون‌ مارتین DBX 2021 - 2021 Aston Martin DBX by Q

آستون‌ مارتین آپشن‌های خاص‌تری را دراختیار مشتریان قرار می‌دهد که نخستین مدل آن‌ها توسط بخش سفارشی «Q» این برند تولید شده است.

 به گزارش کارتور، آستون‌ مارتین DBX 2021 نخستین شاسی‌بلند تاریخ این برند بوده و انتظار می‌رود به‌پرفروش‌ترین محصول بریتانیایی‌ها تبدیل شود؛ اما پیش از آنکه تحویل این خودرو شروع شود، آستون‌ مارتین آپشن‌های خاص‌تری را دراختیار مشتریان قرار می‌دهد که نخستین مدل آن‌ها توسط بخش سفارشی «Q» این برند تولید شده است.

آستون‌ مارتین DBX 2021 - 2021 Aston Martin DBX by Q

این خودرو که در نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰ معرفی می‌شود با سه‌سطح سفارشی‌سازی «Q» یعنی Commission، Collection و Accessories دردسترس خواهد بود. این نمونه ویژه که در نمایشگاه ژنو حضور خواهد یافت، از برخی‌ویژگی‌های خاص همچون رنگ خاکستری زنون، رینگ‌های ۲۲ اینچی مشکی سفارشی و… سود خواهد برد.

پکیج بدنه فیبرکربن و پلاک‌های متمایز نیز جزو دیگرشاخصه‌های «DBX» بخش «Q» هستند. درداخل کابین این شاسی‌بلند لوکس چرم مشکی، تریم آلومینیوم کروم و… دیده می‌شود. این‌یکی از منحصربه‌فردترین متریال‌های به‌ کار رفته در کابین یک خودرو بوده و بسیار جذاب است.

آستون‌ مارتین DBX 2021 - 2021 Aston Martin DBX by Q

آستون‌ مارتین همچنین از فیبرکربن روی کنسول مرکزی و تریم درها استفاده کرده است. بخش مرکزی داشبورد نیز از ۲۸۰ لایه فیبرکربن برخوردار بوده و تولید این بخش ۹۰ ساعت زمان می‌برد.

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *