معرفی «لامبورگینی SC18 آلستون» با قدرتی فراتر از انتظار در نمایشگاه «گودوود»

امبورگینی SC18 آلستون
ب

۸۰۰ اسب بخار قدرت، طراحی خیره کننده

به گزارش کارتور و به نقل از انتخاب، خودرو لامبورگینی SC18 آلستون یکی از آخرین دستاوردهای شرکت لامبورگینی است. این خودرو که پیش از این با ۷۷۰ اسب بخار معرفی شده بود، اکنون و در رونمایی در نمایشگاه خودرو گودوود بریتانیا به ۸۰۰ اسب بخار قدرت، کاربران را غافلگیر کرده است.

امبورگینی SC18 آلستون

خودرو آلستون با الهام از مدل آونتادور

اس وی جی طراحی شده اما نمی توان گفت درست مشابه این خودرو است، بلکه تغییرات و ارتقای قابل توجهی دارد.

فارغ از قدرت بالای موتور این خودرو دارای تغییرات بدنه جذابی است و جلوبندی و بال عقب خودرو به طور کامل متحول شده است. بخش جلو بندی و درب ها کاملا قابل تنظیمند و می تواند به سبک مختلف بالا، پایین یا میانه به لحاظ ارتفاع تنظیم شود.

امبورگینی SC18 آلستون

اگزوز این خودرو تیتانیومی است و قابلیت های حسگرهای لمسی خودرو بسیار ارتقاء یافته است. چراغ های خودرو از تکنولوژی تشخیصی مدل سنتناریو بهره مند است که در نمایشگاه خودرو ژنو در سال ۲۰۱۶ به مناسبت تولد فروچیو لامبورگینی بنیانگذار این شرکت معرفی شد.

امبورگینی SC18 آلستون

شاید برای افرادی که به زرق و برق و تزئینات داخلی کابین خودرو علاقه مندند، محیط داخلی لامبورگینی چندان جذاب نباشد اما این خودرو با وجود سادگی ظاهری داخل کابین از تکنولوژی های منحصر به فردی برخوردار است. محیط داخلی این مدل دارای تزئینات چرمی قابل توجهی است که می تواند برای علاقه مندان به طراحی کلاسیک و شیک بسیار جذاب باشد.

اگر قرار باشد عملکرد این خودرو را در یک کلمه خلاصه کنیم باید بگوییم این خودرو بسیار تهاجمی عمل می کند. لامبورگینی علاوه بر ارتقاء سطح قدرت بیشتر نسبت به SVJ، می گوید SC18 دارای گیربکس قوی تر و واکنش سریع تر است.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *