معرفی فراری ۴۸۸ GT3 Evo مدل ۲۰۲۰

Ferrari-488-GT3-Evo-2020-فراری ۴۸۸ GT3 Evo مدل ۲۰۲۰
ب

فراری جدیدترین ۴۸۸ آماده مسابقه خود به نام GT3 Evo را معرفی کرد که با مدل هایی از مک لارن، مرسدس بنز، لامبورگینی و پورشه در پیست های دنیا رقابت می کند.

به گزارش کارتور، فراری اعلام کرد روی ارتقای ایرودینامیک، سواری، ایمنی و ثبات ۴۸۸ GT3 کار کرده اما افزایش قدرتی برای آن ایجاد نکرده است.

Ferrari-488-GT3-Evo-2020-فراری ۴۸۸ GT3 Evo مدل ۲۰۲۰

این خودرو همچنان از موتور ۹۰ درجه توربوشارژ V8 بهره می برد که قدرت آن بر اساس قوانین FIA تعیین شده است.

این خودروساز اعلام کرد بیش از ۱۸ هزار ساعت در شبیه سازی های CFD و تست تونل باد برای قسمت جلوی این خودرو کار کرده که دارای بخش کوچک تری زیر چراغ های جلو و یک جفت لبه برای ایجاد مرکز ثقل مازاد و هواکش های بزرگ تر روی اسپلیتر است.

دماغه خندان این خودرو تنها به ایجاد ظاهری جذاب کمک کرده است. مالکان ۴۸۸ GT3 کنونی می توانند خودروی خود را به نسخه Evo ارتقا دهند.

Ferrari-488-GT3-Evo-2020-فراری ۴۸۸ GT3 Evo مدل ۲۰۲۰

هم چنین، هواکش ها در بالای گلگیرهای جلوی این خودرو بزرگ تر هستند و قسمت جلوی در آن شیب دارتر است و هواکش های عقب کاملا بازطراحی شده اند.

این خودرو شبیه به ۴۸۸ GT3 است که جایگزین آن می شود اما Evo ا فاصله بیش تر بین دو محور بهره می برد تا ثبات بیش تر، پوشش تایر کم تر و پشتیبانی سواری بهتر داشته باشد.

Ferrari-488-GT3-Evo-2020-فراری ۴۸۸ GT3 Evo مدل ۲۰۲۰

از آنجا که این خودرو سبک تر از قبل شده، تیم هایی که از GT3 Evo استفاده می کنند آزادی بیش تری برای عملکرد با تعادل بهتر خواهند داشت.

سیستم های الکترونیکی این خودرو همچون ABS و کنترل کشش نیز بازطراحی شده اند تا با تغییرات شاسی هماهنگ شوند.

در کابین این خودرو صندلی جدیدی تعبیه شده که با قوانین ایمنی FIA مطابقت دارد. این صندلی مقاوم تر بوده و ۲٫۴ کیلوگرم سبک تر از نسخه ای است که جایگزین آن می شود.

خبرخودرو

 

 

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *