معرفی تویوتا کرولا سدان ۲۰۲۰

Toyota Corolla-تویوتا کرولا سدان ۲۰۲۰
ب

تویوتا اقدام به معرفی نسل جدید کرولا سدان به عنوان مدل سال ۲۰۲۰ خواهد کرد.

به گزارش کارتور، انتظار می‌رود این خودرو قرابت فنی زیادی با هاچبک جدید این شرکت داشته باشد اما صندوق‌عقب بزرگ آن کاملا با استقبال مشتریان آمریکایی روبرو خواهد شد.

Toyota Corolla-تویوتا کرولا سدان ۲۰۲۰اگرچه رقبایی همچون هوندا سیویک و کیا سراتو جدیدتر هستند اما سدان کرولا همچنان فروش بالایی را تجربه می‌کند و در واقع یکی از پرفروش‌ترین‌های این برند است. تنها در ماه پیش حدود ۲۰ هزار دستگاه از این خودرو روانه‌ی خانه‌ی مشتریان آمریکایی شده است.

Toyota Corolla-تویوتا کرولا سدان ۲۰۲۰به این ترتیب کرولا سدان پشت سر برادر بزرگ‌تر یعنی کمی با فروش بیش از ۲۷ هزار دستگاهی در ماه پیش قرار گرفته است. حتی کراس اوور محبوب هایلندر و پیکاپ توندرا نیز نمی‌توانند به فروش کرولا سدان برسند و تنها راو ۴ است که با فروش بیش از ۳۷ هزار دستگاهی در ماه سپتامبر از این خودرو پیشی گرفته است.

 

Toyota Corolla-تویوتا کرولا سدان ۲۰۲۰

این موضوع وقتی ارزش‌های خود را بیشتر نشان می‌دهد که به سن کرولا توجه کنیم. این خودرو در سال‌های پیش حتی پرفروش‌تر هم بوده است. تویوتا سال پیش بیش از ۳۰۸ هزار دستگاه کرولای سدان و هاچبک را به فروش رساند که در مقایسه با فروش ۳۶۰ هزار دستگاهی یک سال قبل‌تر و فروش بیش از ۳۸۷ هزار دستگاهی سال ۲۰۰۶ کاهش یافته است. این خودروساز ژاپنی قطعاً می‌خواهد کرولا یک‌بار دیگر به فروش بالا دست یابد و با اینکه خریداران آمریکایی هم‌اکنون کراس اوورها را به سدان ها ترجیح می‌دهند. اما نسل جدید تویوتا کرولا سدان در میان پرفروش‌های بازار خودروی آمریکا جای خواهد گرفت.

Toyota Corolla-تویوتا کرولا سدان ۲۰۲۰

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *