معرفی «آلپینا D3 S مدل ۲۰۲۱»

آلپینا D3 S مدل ۲۰۲۱
ب

آلپینا یکی از تیونرهای اختصاصی ب‌ام‌و است که پس از معرفی محصولات جدید این برند، اقدام به تقویت و شخصی‌سازی محصولات این نشان تجاری می‌کند. این شرکت به‌تازگی در جدیدترین اقدام خود، نسخه دیزلی ب‌ام‌و سری ۳ را مورد بازبینی قرار داد.

به گزارش کارتور، آلپینا یکی از تیونرهای اختصاصی ب‌ام‌و است که پس از معرفی محصولات جدید این برند، اقدام به تقویت و شخصی‌سازی محصولات این نشان تجاری می‌کند. این شرکت به‌تازگی در جدیدترین اقدام خود، نسخه دیزلی ب‌ام‌و سری ۳ را مورد بازبینی قرار داد.

آلپینا D3 S مدل ۲۰۲۱

پس‌از نسخه B3 در سال ۲۰۱۹، این جدیدترین محصولی است که به نام D3 S توسط آلپینا برای سال ۲۰۲۱ راهی بازارهای جهانی می‌شود.
پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربودیزل D3 S قدرت ۳۵۵‌ اسب‌بخاری را بین دورهای ۴۰۰۰ تا ۴۲۰۰ پیشرانه تولید می‌کند، بنابراین می‌تواند لقب ب‌ام‌و M3 دیزلی را نیز از آن خود کند.

آلپینا D3 S مدل ۲۰۲۱

البته این خودرو به دو صورت سدان و تورینگ عرضه می‌شود. قدرت آن ۱۵‌ اسب‌بخار بیشتر از نسخه استاندارد یعنی ب‌ام‌و M340d است. از نظر گشتاور، آلپینا D3 S عدد ۷۳۰ نیوتون‌متر را نشان می‌دهد که ۳۰ واحد بیشتر از M340d است. D3 S از نظر دینامیکی نیز ناامیدکننده نیست زیرا آلپینا وعده پاسخ عالی پدال گاز در دورهای پایین و همچنین پیشرانه‌ای با دوران بالا را داده است، چیزی که پیشرانه‌های دیزلی مدرن معمولا از انجام آن عاجزند.

برای اولین‌بار در تاریخ ب‌ام‌و آلپینا، D3 S از تکنولوژی هیبرید ملایم سود می‌برد و به‌همین‌دلیل بوست‌الکتریکی ۱۱‌اسبی به‌ویژه در سرعت‌های پایین ارائه و باعث بهبود راندمان و مصرف سوخت می‌شود. این پیشرانه با یک جعبه‌دنده ۸سرعته اتوماتیک ساخت ZF و سیستم چهارچرخمحرک xDrive همکاری می‌کند. آلپینا از توزیع مناسب گشتاور بین چرخ‌ها مطمئن است.

اخبار خودرو

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *