مشخصات فنی نسل دوم رنو «قاجار ۲۰۲۱»

رنو قاجار ۲۰۲۱-رنو کجار
ب

کمپانی رنو که پیش از این اعلام کرده بود برای سال ۲۰۲۱ نسل دوم قاجار را روانه بازار می‌کند، به‌تازگی مشخصات بیشتری از این خودرو را اعلام کرده است.

به گزارش کارتور، کمپانی رنو که پیش از این اعلام کرده بود برای سال ۲۰۲۱ نسل دوم قاجار را روانه بازار می‌کند، به‌تازگی مشخصات بیشتری از این خودرو را اعلام کرده است.

رنو قاجار ۲۰۲۱-رنو کجار

نسل فعلی قاجار از سال ۲۰۱۵ تاکنون در بازار حضور دارد و در سال ۲۰۱۸ نیز فیس‌لیفت شده است. انتظار می‌رود نسل جدید این خودرو از طراحی گوشه‌دارتری نسبت‌به نسل کنونی بهره ببرد.

این ویژگی در بخش جلو؛ جایی که چراغ‌ها مشابه نمونه‌های به‌کار رفته در کلیو، کپچر و مگان خواهند بود، نمایان‌تر خواهد بود. درون کابین نیز به‌جای صفحه لمسی کنونی که به خوبی در داشبورد جای گرفته‌اند، از نمونه‌ای تبلت‌مانند استفاده خواهد کرد.

رنو قاجار ۲۰۲۱-رنو کجار

اتوکار می‌گوید نسل جدید قاجار از نورپردازی جدید و تریم‌های سطح بالاتر برخوردار خواهد بود. انتظار می‌رود نخستین نسخه هیبرید این خودرو با استفاده از قوای محرکه کپچر E-Tech وارد بازار شود. این خودرو دارای پیشرانه ۱٫۶ لیتری بنزینی، واحد الکتریکی و باتری ۹٫۸کیلووات ساعتی است و قدرتی حدود ۱۶۰ اسب‌‎بخار تولید می‌کند.

رنو قاجار ۲۰۲۱-رنو کجار

اخبار خودرو

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *