مرسدس E کلاس با ابعاد عجیب و غریب درحال تست شکار شد!

mercedes-amg-test-mule-spy-مرسدس E کلاس با ابعاد عجیب و غریب
ب

چه حقیقتی پشت این ایده احمقانه نهفته است؟!

اخیرا تصاویر جاسوسی جدیدی از یک نسخه عجیب و غریب از مرسدس کلاس E منتشر شده است. با این حال وجود کمترین پوشش استتاری بر بدنه این خودرو، موضوع را بیشتر عجیب جلوه می دهد. حال اما هدف از آزمایش این خودرو با کمترین پوشش استتاری و ابعاد خارج از عرف چیست؟

mercedes-amg-test-mule-spy-مرسدس E کلاس با ابعاد عجیب و غریب

در نگاه اولیه به تصاویر متوجه یک E کلاس نسبتا متفاوت می شوید. معمولا در آزمایش‌هایی که تمرکز خودروساز بر مسائل فنی و پیشرانه‌ی جدید است، از پوشش استتاری کمتری بر روی بدنه خودرو استفاده می‌شود. با این حال کم بودن فاصله بین محوری این E کلاس با درب عقب بسیار کوچک کمی عجیب به نظر می رسد و چنین اقدامی قطعا ایده چندان جالبی برای یک خودروی نسبتا لوکس به شمار نمی رود.

اما اگر پنل‌های بدنه E کلاس روی نسل جدید مرسدس SL سوار شده باشند چی؟!

mercedes-amg-test-mule-spy-مرسدس E کلاس با ابعاد عجیب و غریب

اگر چنین باشد، مرسدس‌بنز سیستم استتار خودرو‌های درحال آزمایش را به سطح جدیدی وارد کرده است! شواهد زیادی برای استدلال این قضیه وجود دارد. به عنوان مثال، به گفته عکاسان این تصاویر جاسوسی، اگزوز های این خودرو صدای با ابهت، زمخت و خشنی از خود تولید می کردند که به کل فرضیه یک خودروی هیبریدی را نیز رد می کند. علاوه بر این، با نگاهی مختصر به نمای بغل این خودرو متوجه وجود دیسک های ترمز عظیم قرار گرفته در داخل چرخ ها خواهید شد و اگر کمی ریزبینانه تر از میان پنجره ها به داخل خودرو نگاه کنید، متوجه وجود رول کیج های قرار گرفته در پشت صندلی های جلو خواهید شد. مرسدس با این اقدامات قطعا خود را موذی و آب زیر کاه نشان می دهد، اما شواهد دیگری نیز آشکارا به اسپرت بودن و عملکرد بالای این خودرو دلالت دارند.

mercedes-amg-test-mule-spy-مرسدس E کلاس با ابعاد عجیب و غریب

اما از طرفی این سوال پیش می آید که چرا مرسدس بنز از خود SL کلاس کنونی برای تست نسل جدید این خودرو استفاده نکرده است و دست به چنین کار جالبی زده است؟ ظاهرا برای جواب این سوال باید کمی بیشتر صبر کنیم.

پیش از این اعلام شده بود که نسل جدید SL کلاس در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد. خودوریی که قطعا از نظر نمای داخلی نیز، تفاوت چشمگیری با کابین نسل فعلی SL کلاس خواهد داشت.

در هر صورت، برای دیدن SL کلاس جدید باید یک سال صبر کنیم و پیش بینی می شود که یک سال بعد نسخه AMG نیز به عنوان مدل سال ۲۰۲۲ به بازار راه پیدا کند.

 

فردین محمدسور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *