مرسدس بنز G کلاس مدل ۲۰۱۹؛ شاسی بلند نام آشنا با ظاهری خاص

۲۰۱۹ mercedes-g-class-مرسدس بنز G کلاس مدل ۲۰۱۹
ب

خاص، با ابهت، گران قیمت!

شاسی بلند گران قیمت مرسدس بنز، G کلاس، در مدل ۲۰۱۹ خود نیز ضمن حفظ استایل دیرینه خود، جذاب تر و پخته تر از همیشه شده است. این شاسی بلند با ابهت که وجودش را به نوعی مدیون ایران است در جلو از چراغ‌های LED جدیدی بهره می برد که در ترکیب با جلوپنجره و گارد فلزی قرار گرفته روی سپر (در برخی مدل ها)، ظاهر زیبایی به این خودرو داده است. چراغ های عقبی LED جدید نیز در مدل ۲۰۱۹ اندکی جمع و جورتر طراحی شده اند تا سادگی ظاهر این بخش در نسل جدید این خودرو نیز خفظ شود. همچنین نسل جدید G کلاس، ۵٫۳ سانتی‌متر در طول، ۱۰٫۹ سانتی‌متر در عرض و ۰٫۸ سانتی‌متر در ارتفاع بزرگ‌تر شده است.

۲۰۱۹ mercedes-g-class-مرسدس بنز G کلاس مدل ۲۰۱۹

قوای محرکه این خودرو که همیشه جزو نقاط قوت آن به شمار می رفته است، در مدل ۲۰۱۹ توسط مهندسان مرسدس و AMG مورد بهینه سازی هایی قرار گرفته است. بنابراین مرسدس در مدل G55 AMG قدرتی معادل ۴۷۶ اسب‌بخار و گشتاوری معادل ۷۰۰نیوتون متر دارد.

۲۰۱۹ mercedes-g-class-مرسدس بنز G کلاس مدل ۲۰۱۹

مهندسان مرسدس سیستم تعلیق مدل جدید را برای بهبود قابلیت های آفرودی آن دستخوش تغییرات قرار داده اند تا این شاسی بلند لوکس و گران قیمت، در مسیر های خارج جاده ای بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. همچنین مرسدس بنز چند حالت رانندگی مختلف را برای G کلاس ۲۰۱۹ در نظر گرفته است که شامل Comfort، Eco ،Sport و حالت G-Mode می باشد.

۲۰۱۹ mercedes-g-class-مرسدس بنز G کلاس مدل ۲۰۱۹

این خودرو که چندین دهه است با همین شکل و ظاهر تولید می‌شود، در مدل ۲۰۱۹ خود از انبوهی از سیستم های ایمنی و امکانات رفاهی بهره می برد که آن را در سطح یک سدان لوکس قرار داده است.

 

فردین محمدسور

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *