مرسدس بنز کلاس E به روز رسانی می شود

mercedes-e-class-facelift-مرسدس بنز کلاس E
ب

مرسدس بنز کلاس E کنونی در سال ۲۰۱۶ وارد جاده ها شد و اکنون در سال ۲۰۲۰ یک نسخه به روز شده از این سدان لوکس معرفی شده است.

به گزارش کارتور، کلاس E جدید که اواخر تابستان امسال ابتدا در نمایندگی های فروش اروپا ارائه می شود به روز رسانی های اندکی در بدنه و کابین داشته و از تکنولوژی های بیش تر و تمام انواع آپشن های هیبریدی بهره می برد. اما هنوز اطلاعات کامل در مورد این خودرو منتشر نشده است.

mercedes-e-class-facelift-مرسدس بنز کلاس E

دلیل این امر، عدم معرفی رسمی کلاس E به روز شده است. تصاویر منتشر شده در واقع تیزر رسمی از نمونه اولیه نسبتا استتار شده این خودرو هستند که در لاس وگاس در حال گردش بوده است. گمان می رود تغییراتی اندک در قسمت های جلو و عقب تمام مدل های کلاس E اعمال شود و مدل های AMG آن به رکابی ظریف تر مجهز شوند. جلوپنجره Panamericana نیز در این خودرو ارائه خواهد شد اما هنوز جزئیات آن مشخص نیست.

mercedes-e-class-facelift-مرسدس بنز کلاس E

به روز رسانی هایی نیز در کابین این خودرو اعمال می شود که شامل فرمان نوین و سیستم MBUX خواهد بود. نمایشگرهای دیجیتال و ویژگی های لوکسی همچون شاخص کیفیت هوا و Urban Guard مرسدس بنز بخشی از به روز رسانی ها در کلاس E خواهند بود.

اطلاعات کامل در مورد گزینه های نیرومحرکه این خودرو هنوز منتشر نشده است اما مرسدس اعلام کرده کم تر از هفت مدل هیبریدی شارژی برای خط تولیدی کلاس E ارائه نخواهد شد. دو موتور جدید نیز برای این خودرو ارائه می شود.

مرسدس هنوز زمان دقیق رونمایی این خودرو را اعلام نکرده است.

mercedes-e-class-facelift-مرسدس بنز کلاس E

خبرخودرو

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *